شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳

اطلاعات تماس

تلفن تماس
ایمیل
emamat.school‌[‌a‌‌t‌‌‌]‌yahoo.com
ویدئو معرفی مدرسه
فیلم مدرسه امامت
تور مجازی مدرسه
تور مجازی مدرسه امامت

آدرس مدرسه

استان
تهران
شهر/ناحیه
تهران
محدوده
منطقه 2
کد پستی
شهرک ژاندارمری، خیابان ایثار، خیابان سهیل، جنب 137 شهرداری
معرفی مدیر مدرسه
ولی اله طالع زاری
ولی اله طالع زاری
نوجوانان دلی پاک و روحی پرشور دارند. آنان در حساس ترین و بحرانی ترین دوران زندگی خود به سر می برند و نیازمند هدایت و همدلی اند. نوجوان، نهال نورسیده است که برای رشد و بالندگی به باغبانی دلسوز و روشن بین و آگاه به شرایط و موقعیت نهال خود، نیاز دارد تا او را از حوادث و آفت های زمانه دور و در امان دارد. ... و تربیتِ انسان از این جهت که او موجودی چند بعدی، عظیم و پیجیده است کاری سخت دشوار است و این پیچیدگی های روحی و روانی به حدی است که نمی توان رفتار او را تحت ضابطه ای مشخص درآورد و از آن آسوده خاطر شد. پس نمی توان تربیت را کاری سهل و آسان پنداشت که نیاز به هیچگونه آگاهی و تخصص ندارد. حال آنکه وظیفه خانواده بسیار فراتر از اینهاست و این نیاز، مجال فراتر و فرصت بیشتری را می طلبد تا بتوان آن را شکافت و طرحی که در درخور و شایسته همه جوانب روحی، بدنی و سنّی نوجوان باشد را فراهم آورد تا خانواده کانون پذیرایی از نسل آینده و بستری برای بالندگی با روحیه ای شاد و درخور و مدسه نیز که خانه دوم است آغوشی باز و محیطی آرام و سازنده برای ایشان باشد و خوشبخت والدینی که تا پایان دوران نوجوانی با صبر و شکیبایی و انعطاف پذیری منتظر آرامش فرزند نوجوان خود باقی می مانند. معمولاً ما والدین با توجه به طرز تفکر و برداشت خود رفتار و افکار نوجوان را ارزیابی می کنیم در صورتی که بهتر است به دورانی که نوجوان بوده ایم برگردیم و احساسات، عقاید و آرمانهایی که داشتیم را بخاطر آوریم. در این صورت توفیق آن را خواهیم داشت که مسائل را از دید نوجوان خود نگاه کنیم تا بتوانیم با او ارتباط مناسبی بر قرار کنیم. به تعبیر سهراب : چشمها را باید شست، جور دیگر باید دید

درباره مدرسه

دوره اول متوسطه غیر دولتی پسرانه امامت منطقه 2 استان تهران

دوره اول متوسطه پسرانه امامت ، از جمله مدارس غیر دولتی استان تهران بوده که در محدوده منطقه 2 تهران قرار دارد. مدرسه امامت به مدیریت ولی اله طالع زاری، در نشانی شهرک ژاندارمری، خیابان ایثار، خیابان سهیل، جنب 137 شهرداری واقع شده است.

این مدرسه که در لیست مدارس غیر دولتی تهران قرار دارد دارای امکانات علمی و آموزشی متنوعی برای دانش آموزان دوره اول متوسطه می باشد و آمادگی پاسخگویی مستمر به سوالات اولیاء گرامی تهران را با تماس با تلفن 44226874 فراهم نموده است.

تاسیس

دوره اول متوسطه امامت در سال 1372 توسط بخش خصوصی با تلاش 4ساله عوامل مختلف اجرایی و آموزشی تاسیس شده است.

مدرسه امامت، با بنای آموزشی به مساحت 950 متر مربع و همچنین حیاط با مساحت 950 متر مربع، دارای فضای آموزشی و ورزشی نسبتاً مناسبی برای یک مدرسه ی دوره اول متوسطه می باشد.

ظرفیت آموزشی

این مدرسه با تعداد متوسط 338 دانش آموز در هر سال تحصیلی، دارای 16 کلاس آموزشی بوده که در هر کلاس بطور متوسط 21 دانش آموز حضور دارند. همچنین نوع نیمکت های این مدرسه بصورت دونفره می باشد.

امکانات محیطی و خدمات رفاهی

از آنجا که این مدرسه هنوز اطلاعات خود را بطور دقیق بروزرسانی نکرده است، برآوردهای اولیه حاکی از این است که مدرسه امامت دارای حیاط سرباز مورد نیاز ظرفیت نفری مدرسه، کتابخانه نسبتاً خوب با موجودی 267 جلد کتاب، سرویس ایاب و ذهاب بنابر نیاز اعلامی والدین محل اقامه نماز(نمازخانه) جهت اقامه نماز 65 دانش آموز بطور همزمان و بوفه ارائه دهنده تنقلات و مواد غذایی مورد تایید وزارت آموزش و پرورش، می باشد.

ضمناً با عنایت به عدم اعلام دقیق اطلاعات مدرسه پسرانه امامت توسط مدیریت این مدرسه، اطلاعات دقیقی مبنی بر وجود و یا عدم وجود امکانات رفاهی کمد شخصی، اتاق بازی، کارگاه هنرهای تجسمی، سالن مطالعه، گرم خانه غذا، کف پوش حیاط، سالن غذاخوری، سالن آمفی تئاتر، اتاق بهداشت، و... در دسترس رسانه هوشمند مدارس نمی باشد.

خدمات و برنامه ریزی آموزشی

مدرسه امامت، از حیث خدمات و برنامه ریزی های آموزشی خدمات زیر را ارائه می نماید:

  • ارائه طرح درس توسط دبیر
  • کنترل دقیق ورود و خروج از مدرسه
  • برنامه ریزی تحصیلی و درسی
  • آزمون های مستمر هفتگی و ماهانه

همچنین با عنایت به اینکه مدیریت این مدرسه تاکنون اقدام به تکمیل اطلاعات مدرسه خود در رسانه هوشمند مدارس نکرده است، اطلاعات دقیقی مبنی بر ارائه یا عدم ارائه خدمات آموزشی تکالیف روزانه در منزل، انتقال مشاور تحصیلی با دانش آموز به پایه بالاتر، ارائه الگوهای تدریس نوین، ارتباط مستمر مشاوران تحصیلی با اولیاء، انتقال معلم با دانش آموز به پایه بالاتر، آیین نامه انضباطی و تحصیلی مدوّن، ارائه کارنامه تحلیلی عملکرد، و... در اختیار مدرسانه قرار نگرفته است.

همچنین در خصوص موارد برگزاری کلاس جبرانی توسط مدرسه، برگزاری کلاس های آنلاین توسط معلم، آموزش معکوس توسط مدرسه، ارائه دفاتر برنامه ریزی، عدم نیاز به کلاس بیرون از مدرسه، تکالیف روزهای تعطیل در منزل، برگزاری آزمون های هماهنگ کشوری، نیز اطلاع چندانی در دست نمی باشد.

ضمناً شروع کلاس ها در این مدرسه از ساعت 7 صبح لغایت 14 ظهر می باشد.

خدمات هوشمندسازی

از نظر هوشمندسازی، مدرسه امامت بواسطه شرایط کرونایی کشور، از سامانه شاد استفاده می کند. علاوه بر این موضوع، اطلاعات دقیق مربوط به سایر سامانه های هوشمندسازی مدارس نظیر سایت کامپیوتری، سامانه LMS، حضور و غیاب الکترونیکی، تخته هوشمند، تلفن هوشمند، وبسایت، کلاس آنلاین، استدیو ضبط محتوای آموزشی، دوربین مداربسته، و... نیازمند بروزرسانی این بخش توسط مسئول هوشمندسازی مدرسه می باشد.

خدمات پرورشی

از جهات فعالیت های پرورشی، برگزاری اردوهای تفریحی و ورزشی، شرکت در مسابقات علمی برون مدرسه ای، برگزاری اعیاد مذهبی، شرکت در مسابقات فرهنگی و هنری برون مدرسه ای، برگزاری مسابقات ورزشی درون مدرسه ای، برگزاری جشن های ملی، شرکت در مسابقات مذهبی برون مدرسه ای، و... در زمره فعالیت های مدرسه امامت قرار دارد.

ضمنا برخی دیگر از فعالیت های پرورشی مستمر در طول سال تحصیلی در این مدرسه شامل موارد برگزاری اردوهای مذهبی، برگزاری مسابقات مذهبی درون مدرسه ای، برگزاری مسابقات علمی درون مدرسه ای، برگزاری اردوهای علمی و مطالعاتی، برگزاری اردوهای فرهنگی و هنری، شرکت در مسابقات ورزشی برون مدرسه ای، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری درون مدرسه ای، می باشد.

امکانات ورزشی

از نظر امکانات و رشته های ورزشی پوشش داده شده توسط مدرسه امامت، می توان پس از بازدید از آن در آدرس شهرک ژاندارمری، خیابان ایثار، خیابان سهیل، جنب 137 شهرداری، در خصوص امکانات بسکتبال، استخر، هندبال، فوتبال، فوتبال دستی، سالن و رزشی، تنیس روی میز، والیبال، ژیمناستیک، ورزش های رزمی، چمن مصنوعی، پاتیناژ، و... اطلاعات دقیقتری بدست آورد.

امکانات فوق برنامه

همانگونه که مستحضر هستید امکانات فوق برنامه مدارس طیف وسیعی از خدمات را نظیر آموزش موسیقی، آموزش رباتیک، کلاس های هوش و خلاقیت، آموزش زبان انگلیسی، آموزش تئاتر، آموزش لگو، آموزش قرآن، کلاس های آمادگی المپیاد، کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان، آموزش های تخصصی ورزشی، و... شامل می شود.

همچنین خدمات فوق برنامه دیگری نیز نظیر کلاس های محاسبات ذهنی ریاضی، آموزش مهارت های زندگی، کلاس های فوق برنامه درسی، آموزش کامپیوتر، آموزش فن بیان، آموزش های مهارتی، آموزش خوشنویسی، کلاس های روش صحیح تست زنی، آموزش زبان عربی، آموزش نقاشی و طراحی، و... توسط مدارس قابل ارائه می باشد.

شما می توانید جهت کسب اطلاع بیشتر در خصوص خدمات فوق برنامه ارائه شده توسط مدرسه امامت، با تلفن 44226874 مدرسه تماس حاصل نمایید.

معاینات پزشکی

شایان ذکر است مطابق مصوبات وزرات آموزش و پرورش، تمامی مدارس موظف به ارائه خدمات پزشکی و معاینات مستمر بهداشتی در طول سال تحصیلی هستند.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارائه خدمات پزشکی معاینات دهان و دندان، بینایی سنجی، معاینات پدیکلوزیس، آنالیز ساختار قامتی، شنوایی سنجی، و... می توانید با معاونت اجرایی مدرسه امامت تماس حاصل نمایید.

آزمایشگاه ها

بدیهی است که وجود آزمایشگاه های گوناگون در هر مدرسه، شامل آزمایشگاه های ریاضی، شیمی، فیزیک، زیست شناسی، علوم، و... باعث افزایش ضریب درک دروس توسط دانش آموزان می گردد.

آکادمی زبان

وجود آکادمی های زبان متمایز از واحدهای درسی مصوب آموزش پرورش، نظیر آکادمی های آلمانی، ترکی، عربی، فرانسوی، روسی، انگلیسی، و... نقطه قوت مهمی برای مدارس خوب محسوب میشود. متاسفانه این مدرسه در حال حاضر فاقد هرگونه آکادمی زبان مجزا می باشد.

امکانات جانبی

مسلم است که هر مدرسه می تواند در کنار خدمات آموزشی مرسوم، خدمات متمایز دیگری را نیز با هدف افزایش روحیه نشاط و آرامش دانش آموزان در محیط مدرسه شامل خدمات برگزاری کارگاه های مشاوره ایِ خانواده، سامانه برگزاری کلاس های آنلاین آموزشی، امکان امانت گذاری تبلت یا موبایل قبل از شروع کلاس، برگزاری کارگاه های ارتقای عملکرد کادر آموزشی، و... برقرار نمایند.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در خصوص موارد فوق الذکر و یا سایر خدمات قابل ارائه توسط مدرسه امامت نظیر نگهداری کیف و کتاب دانش آموزان (کیف در مدرسه)، برگزاری اردوهای فرهنگی ورزشی رایگان، سامانه ارتباط آنلاین مدرسه با دانش آموز، ارتباط مستمر مشاوران تحصیلی با اولیاء، و... را از کادر اجرایی این مدرسه پرس و جو نمایید.

آزمون هماهنگ

اطلاع دارید که برخی از مدارس، بجهت سنجش دقیقتر وضعیت دانش آموزان خود، اقدام به برگزاری آزمون های هماهنگ کشوری می نمایند.

پیشنهاد می کنیم وضعیت آزمون های برگزار شده در مدرسه امامت را شامل آزمون های مرآت، قلمچی، گاج، خیلی سبز، کانگورو، و... را قبل از ثبت نام بررسی نمایید.

تلفن این مدرسه جهت کسب اطلاعات از نحوه ثبت نام و امکانات آن 44226874 می باشد. مدرسه غیر دولتی امامت، آمادگی پذیرش دانش آموزان کلیه مناطق تهران بویژه محدوده منطقه 2 را دارد. اولیاء گرامی به ویژه اهالی محترم منطقه 2 تهران می توانند با مراجعه به آدرس شهرک ژاندارمری، خیابان ایثار، خیابان سهیل، جنب 137 شهرداری از محیط و ساختمان دوره اول متوسطه پسرانه غیر دولتی امامت دیدن نمایند.

جمع بندی و خاتمه

معرفی این مدرسه را با چند بیت از حافظ شیرازی به پایان می بریم:

گل عزیز است غنیمت شمریدش صحبتکه به باغ آمد از این راه و از آن خواهد شد
مطربا مجلس انس است غزل خوان و سرودچند گویی که چنین رفت و چنان خواهد شد
حافظ از بهر تو آمد سوی اقلیم وجودقدمی نه به وداعش که روان خواهد شد
مرا مهر سیه چشمان ز سر بیرون نخواهد شدقضای آسمان است این و دیگرگون نخواهد شد

ضمناً یادآور می شود اطلاعات مندرج در این صفحه توسط موتورهای جستجوی هوشمند سامانه های آنلاین گردآوری شده است. به همین جهت ممکن است در برخی از موارد، دچار خطا بوده و یا نیازمند بروزرسانی باشند. چنانچه شما از عوامل این مدرسه هستید و یا اطلاعات دقیقتری در این خصوص دارید عمیقاً خواهشمندیم ما را جهت اصلاح و تکمیل این اطلاعات یاری نمایید. سامانه مدرسانه ، مشتاقانه پذیرای دیدگاه ها و نقطه نظرات تکمیل کننده شما می باشد.

ویژگی های کلی مدرسه

مجتمع آموزشیامامت
نام مدرسهامامت
مقطع تحصیلیدوره اول متوسطه
نوع مدرسهغیر دولتی
استانتهران
شهرتهران
منطقهمنطقه 2
محدودهشهرک ژاندارمری
تعداد دانش آموز338
متوسط هر کلاس21
سال تاسیس1372
جنسیتپسرانه
مساحت حیاط950
مساحت بنای آموزشی950
نوع نیمکتدونفره
تعداد کلاس16
امکانات محیطی و خدمات رفاهی مدرسه
کتابخانهسالن غذاخوریگرم خانه غذاسالن آمفی تئاتربوفهنمازخانهسرویس ایاب و ذهابسرویس رایگاناتاق بهداشتسالن مطالعهکمد شخصیحیاط مناسبکف پوش حیاطاتاق بازیکارگاه هنرهای تجسمیاتاق نجوم
خدمات و برنامه ریزی های آموزشی مدرسه
برگزاری آزمون های هماهنگ کشوری
ارتباط مستمر مشاوران تحصیلی با اولیاء
ارائه کارنامه تحلیلی عملکرد
ارائه طرح درس توسط دبیر
برنامه ریزی تحصیلی و درسی
ارائه الگوهای تدریس نوین
آیین نامه انضباطی و تحصیلی مدوّن
ارائه دفاتر برنامه ریزی
برگزاری کلاس جبرانی توسط مدرسه
عدم نیاز به کلاس بیرون از مدرسه
آموزش معکوس توسط مدرسه
برگزاری کلاس های آنلاین توسط معلم
آزمون های مستمر هفتگی و ماهانه
انتقال معلم با دانش آموز به پایه بالاتر
انتقال مشاور تحصیلی با دانش آموز به پایه بالاتر
تکالیف روزانه در منزل
تکالیف روزهای تعطیل در منزل
کنترل دقیق ورود و خروج از مدرسه
وضعیت هوشمندسازی مدرسه
دوربین مداربستهحضور و غیاب الکترونیکیکلاس آنلاینسامانه LMSسایت کامپیوتریسامانه شاداستودیو تصویرتخته هوشمندتلفن هوشمندوب سایت
امکانات و خدمات پرورشی مدرسه
برگزاری اردوهای تفریحی و ورزشی
برگزاری اردوهای علمی و مطالعاتی
برگزاری اردوهای فرهنگی و هنری
برگزاری اردوهای مذهبی
برگزاری جشن های ملی
برگزاری اعیاد مذهبی
برگزاری مسابقات مذهبی درون مدرسه ای
شرکت در مسابقات مذهبی برون مدرسه ای
برگزاری مسابقات ورزشی درون مدرسه ای
شرکت در مسابقات ورزشی برون مدرسه ای
برگزاری مسابقات علمی درون مدرسه ای
شرکت در مسابقات علمی برون مدرسه ای
برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری درون مدرسه ای
شرکت در مسابقات فرهنگی و هنری برون مدرسه ای
امکانات ورزشی مدرسه
بسکتبالچمن مصنوعیاستخرفوتبالفوتبال دستیژیمناستیکپاتیناژتنیس روی میزورزش های رزمیسالن ورزشاروبیکبدمینتوندوچرخه سواریهندبالشطرنجشناوالیبال
امکانات و خدمات فوق برنامه مدرسه
آموزش های تخصصی ورزشی
آموزش رباتیک
آموزش لگو
آموزش کامپیوتر
آموزش موسیقی
آموزش تئاتر
آموزش خوشنویسی
آموزش قرآن
آموزش نقاشی و طراحی
کلاس های فوق برنامه درسی
کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان
کلاس های آمادگی المپیاد
کلاس های روش صحیح تست زنی
آموزش مهارت های زندگی
آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان عربی
آموزش زبان آلمانی
آموزش زبان فرانسوی
کلاس های هوش و خلاقیت
کلاس های محاسبات ذهنی ریاضی
آموزش های مهارتی
آموزش فن بیان
معاینات و خدمات پزشکی
آنالیز ساختار قامتیشنوایی سنجیبینایی سنجیمعاینات دهان و دندانمعاینات پدیکلوزیس
افتخارات فرهنگی، علمی و ورزشی مدرسه
افتخاراتکسب مقام در عرصه های تربیتی، قرآن، نهج البلاغه و حدیث سرو و نمایش
افتخاراتبه ثمر نشستن زحمات بی دریغ دبیرستان و موفقیت دانش آموزان در عرصه های دانشگاهی و پژوهشی
افتخاراتموفقیت های مستمر در مسابقات ورزشی و کسب مدال
افتخاراتموفقیت های مستمر در آزمون های سمپاد و تیزهوشان
افتخاراتآموزش مستمر دبیران و به روز رسانی ایشان
افتخاراتکسب رتبه های علمی، فرهنگی و تقدیر توسط اداره آموزش و پرورش منطقه 2 تهران
آزمایشگاه های مدرسه
آزمایشگاه فیزیکآزمایشگاه علوم آزمایشگاه ریاضیآزمایشگاه شیمیآزمایشگاه زیست
ویژگی ها و برتری های انحصاری مدرسه
ویژگی هاآموزش خانواده بعنوان پایه دانایی و توانایی برای پرورش فرزندان شایسته
ویژگی هاتدوین برنامه یکساله آموزشی و پرورشی و ارائه به خانواده و همکاران
ویژگی هاعنایت به امر آموزش به عنوان هدف
ویژگی هاتوجه خاص به تربیت بر پایه قرآن و عترت و روشهای نوین تربیتی
ویژگی هادقت در سلامت روحی و روانی فرزندان و تعامل با خانواده در این امر
ویژگی ها23 سال سابقه در این دبیرستان و داشتن کادری مجرب و همراه
ویژگی هارابطه بسیار سازنده و تعامل دائمی با اولیاء محترم در جهت رشد دانش آموزان
ویژگی هاشناخت و پرورش و هدایت استعدادهای دانش آموزان در جهت اعتلای فردی و اجتماعی
ویژگی هاپرورش و ارتقاء روحیه مشارکت و همکاری در فعالیت گروهی
ویژگی هاکتاب و کتابخانه و مطالعه امری اجتناب ناپذیر و ضروری
ویژگی هاپرورش و هدایت استعدادهای دانش آموزان در جهت اعتلای علمی ایشان
ویژگی هاپرورش و شناخت روحیه و ذوق ایشان و هدایت آن
ویژگی هاارزشیابی مستمر و پیگیری مدام برای رسیدن به اهداف آموزشی
ویژگی هابرگزاری آزمون های ماهانه جهت آمادگی
ویژگی هادبیران مجرب
آکادمی های زبان مدرسه
عربیانگلیسیفرانسویآلمانیترکی
امکانات و خدمات جانبی مدرسه
نگهداری کیف و کتاب دانش آموزان (کیف در مدرسه)
ارتباط مستمر مشاوران تحصیلی با اولیاء
امکان امانت گذاری تبلت یا موبایل قبل از شروع کلاس
برگزاری کارگاه های مشاوره ایِ خانواده
برگزاری اردوهای فرهنگی ورزشی رایگان
برگزاری کارگاه های ارتقای عملکرد کادر آموزشی
سامانه برگزاری کلاس های آنلاین آموزشی
سامانه ارتباط آنلاین مدرسه با دانش آموز
آزمون های هماهنگ کشوری قابل برگزاری در طول سال تحصیلی
مراتقلمچیگاجخیلی سبزکانگورو
وضعیت ثبت نام و آزمون ورودی
آزمون ورودی
مصاحبه ورودی
روش ثبت نام آزمون ورودی
روش پیش ثبت نام
تاریخ شروع ثبت نام آزمون ورودی
تاریخ برگزاری آزمون ورودی
تاریخ شروع پیش ثبت نام
تاریخ شروع ثبت نام
شرایط ثبت نام
نظرات
کادر آموزشی مدرسه
شیوه های تدریس
فوق برنامه
امکانات مجموعه
تناسب شهریه