لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

نظرات و دیدگاه ها
فززان احمدی چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴
این مدرسه عالیه
شبنم شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷
این مدرسه به دانش آموزان سخت می گیره، اما خروجی خوبی داره. پیشنهاد می کنم حتماً از نزدیک به مدرسه سر بزنید
داود بیات شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۳۹
به نام خدا. اینجانب داود بیات دارای مدرک تحصیلی دیپلم که به مدت 4 سال در مجتمع آموزشی امام صادق(ع) مقطع راهنمایی بعنوان ناظم مشغول به کار بودم از سال 86 الی 89. و به مدت 5 سال در مجتمع معلم مقطع ابتدایی بعنوان ناظم مشغول به کار بودم. از سال 90 الی 95. و هم اکنون یکسال در خانه کشتی بعنوان دستیار فیزیوتراپ مشغول هستم. چنانچه به ناظم یا روابط عمومی نیاز داشتید لطفا تماس بگیرید.
بازدیدکننده سایت پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳
روند کاری مدرسه به این صورت هستش که بچه ها رو برای تیزهوشان و انرژی اتمی و آزمونهای مختلف آماده میکنه خروجی بسیار خوبی داره
البرز زینالی یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۷:۲۲
مدرسه از هر نظر فوق العادست
آرش سرمدی جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۲۳
می خواستم پسره خواهرم و که اسمش آرشه دبستان نیما یوشیج ثبت نام کنم پایه ۳و۴ دبستان نوعه دبستانش هیات امنا باشه فامیلیش سرمدیه
مرتضی چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۷
مديريت محترم دبستان نيما يوشيج جناب آقاي بابك / سركار خانم موحد نيا باسلام احتراما اينجانب محمد حسني پدر متقاضي ثبت نام (محمدصدرا حسني) در كلاس اول آن آموزشگاه محترم مي باشم بنده در تاريخ 1398/11/15 جهت مصاحبه و یا آزمون اولیه پسرم مراجعه و در روز بعد اعلام گردید که دانش آموز پذیرفته نشده است..خواهشمند است دستور فرمایید یکبار دیگر پرونده ایشان بررسی و درصورت صلاحدید مساعدت فرموده تا فرزندم باتوجه به اهمیت محل ثبت نام برای خانواده و برنامه ریزی های انجام شده در آن آموزشگاه پذیرش گردد. این امر درصورتی مورد تقاضا می باشد که خللی در روند ثبت نام آن آموزشگاه ایجاد ننماید.
محمد عباسی سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷
درخواست ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی در کلاس دوم برای پسرم را داشتم به نام رادوین عباسی.....ممنون میشم به من اطلاع بدید‌.
تبلیغ نمونه 2