لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سامانه جامع برترین مدارس ایران، با هدف معرفی بهترین مدارس غیر دولتی تهران، فعالیت خود را از بهمن  ماه 1394 آغاز نموده و در حال حاضر یکی از بزرگترین و کامل ترین مراجع بانک اطلاعات مدارس غیر دولتی تهران به شمار می رود.

امروزه با گسترش تخصص های گوناگون شغلی و کمبود زمان کافی و همچنین ازدحام فعالیت پدران و مادران، تربیت فرزندان با چالش های گوناگونی مواجه گردیده است و یکی از پر اهمیت ترین این چالش ها، انتخاب مدرسه خوب برای فرزندان است؛ چرا که مدرسه ی خوب، می تواند جامعه ی خوب بسازد. آگاهی کامل از برنامه های آموزشی فرزندان، کشف استعداد و مهارت های نهفته و در نهایت رشد و تعالی اخلاقی و اجتماعی، آرمان هر پدر و مادری است تا فرزند خود را با اطمینان و رضایت به مربیان و معلمین مدرسه سپرده و آینده فرزند و جامعه اش را با انتخاب خود رقم بزند. از سوی دیگر، تراکم فعالیت های اجتماعی، فرصت شناخت و انتخاب مدرسه مناسب را از والدین دریغ نموده است. سامانه جامع برترین مدارس ایران با رویکردی نوین، این فرصت را در اختیار والدین و مدارس قرار می دهد تا بتوانند با توجه به شاخصه های حائز اهمیت، مانند مقطع تحصیلی، جنسیت، محل زندگی، فعالیت آموزشی مورد نظر و ... در سریع ترین زمان ممکن، به شناختی کامل از نزدیک ترین مدارس غیر دولتی محل زندگی خود دست یابد.

این سامانه، برای اولین بار در ایران و به طور اختصاصی اقدام به معرفی مدارس غیردولتی تهران با درج اطلاعات کامل شامل اطلاعات برنامه های آموزشی و فوق برنامه ها، آشنایی با مدیریت مجموعه و کادر آموزشی و اجرایی، آشنایی با محیط های آموزشی، ارائه تور مجازی جهت آشنایی بیشتر با محیط فیزیکی مدرسه و نمایش تیزر ویدیویی از مدارس نموده است.

 نظرات کاربران و دانش آموزان درباره مدارس و امتیازات اعطاء شده، می تواند معیار مناسبی برای والدین جهت شناخت بهتر مدارس و  همچنین برای موسسین و مدیران محترم مدارس، جهت ارتقاء کیفیت و بهبود و رفع مشکلات احتمالی گردد.

 

سامانه هوشمند و جامع برترین مدارس ایران، چه خدماتی را به مدیران مدارس ارائه می دهد؟

 

⇐    فراهم نمودن بستری مطمئن و هدفمند برای معرفی مدرسه به مخاطبان

 

    اخذ نظرات مراجعان و پاسخگویی به لحظه به سوالات

 

    ارتباط مستقیم و بی واسطه با اولیاء قبل از ثبت نام

 

    معرفی مدیریت مدرسه و نمایش سخن مدیر با والدین و دانش آموزان

 

    نمایش محیط مدرسه و کلاس ها به صورت سه بعدی

 

    نمایش زیبای امکانات محیطی مدرسه

 

    نمایش موقعیت مدرسه بر روی نقشه

 

    نمایش ویژگی ها و برتری های آموزشی

 

    معرفی طرح های آموزشی و فوق برنامه مدرسه

 

    نمایش کاتالوگ و ویدئو معرفی مدرسه

 

    معرفی کادر آموزشی و اجرایی مدرسه

 

    نمایش گالری تصاویر مرتبط با مدرسه

 

    نمایش افتخارات، رتبه ها و مقام های اخذ شده توسط مدرسه

 

    معرفی استانداردهای آموزشی مدرسه

 

    معرفی دقیق نقشه راه آموزشی کنکور

 

⇐    نمایش آخرین رویدادهای مدرسه به صورت نوشتاری و تصویری

 

 

تبلیغ نمونه 2