لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ابتدایی  بامداد پارسی منطقه 3

مدرسه بامداد پارسی

نوع مدرسه : غیر دولتی
ابتدایی
دخترانه
ابتدایی دخترانه بامداد پارسی, از جمله بهترین مدارس غیر دولتی منطقه 3 تهران بوده که در محدوده آفریقا تهران قرار دارد. مدرسه دخترانه بامداد پارسی به مدیریت در نشانی بلوار آفریقا بین میرداماد و جهان کودک خیابان پدیدار پلاک 17 واقع شده است.
تلفن این مدرسه جهت تماس با مدیریت آن و کسب اطلاعات از نحوه ثبت نام و امکانات مدرسه 88664747 می باشد. مدرسه بامداد پارسی، آمادگی پذیرش دانش آموزان کلیه مناطق تهران بویژه محدوده آفریقا منطقه 3 تهران را دارد.
این مدرسه که در لیست مدارس غیر دولتی منطقه 3 تهران قرار دارد دارای امکانات علمی و آموزشی متنوعی برای دانش آموزان ابتدایی می باشد و آمادگی پاسخگویی مستمر به سوالات اولیاء گرامی تهران را با تماس با تلفن 88664747 فراهم نموده است.
اولیاء گرامی به ویژه اهالی محترم منطقه 3 تهران می توانند با مراجعه به آدرس بلوار آفریقا بین میرداماد و جهان کودک خیابان پدیدار پلاک 17 از محیط و ساختمان مدرسه دخترانه بامداد پارسی دیدن نمایند.
تبلیغ نمونه 2
تبلیغ نمونه 2
تبلیغ نمونه 2
اطلاعات تماس و آدرس

آدرس:بلوار آفریقا بین میرداماد و جهان کودک خیابان پدیدار پلاک 17

تلفن ثابت:88664747

نمابر:

پست الکترونیک:

شبکه های اجتماعی:

تلگرام:
اینستاگرام:
فیسبوک:
توئیتر:

نظرات و دیدگاه ها
مریم فرسَب پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۴:۱۰
با سلام خدمت مدیریت محترم بامداد پارسی؛؛مزاحمتون شدم تا شرائط ثبت نام و اطلاعاتی از برنامه های محموعه شما داشته باشم .دختر من مقطع سوم دبستان است و برای جهارم میخواستم ثبت نام کنم .دختر من از پیش دبستان در کوشش تحصیل میکرده ؛اما چون این مدرسه به شدت مدرسه کنکوری هست و من دوست دارم دخترم همه جیز را تجربه کرده و استعداد خودش را کشف کند ؛؛و اینکه اصلا دوست ندارم با ذهن بسته فقط یاد بگیرد و تست بزند امسال تصمیم گرفتم در ندرسه شما ثبت نام کنم .به امید خدا
ثبت نظر و امتیاز شما
کادر آموزشی مدرسه
شیوه های تدریس
فوق برنامه
امکانات مجموعه
تناسب شهریه
تبلیغ نمونه 2