لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دبیرستان دوره دوم  مهر دانش منطقه 18

مدرسه مهر دانش

نوع مدرسه : غیر دولتی
دبیرستان دوره دوم
دخترانه
دبیرستان دوره دوم دخترانه مهر دانش, از جمله بهترین مدارس غیر دولتی منطقه 18 تهران بوده که در محدوده معلم تهران قرار دارد. مدرسه دخترانه مهر دانش به مدیریت در نشانی بلوارمعلم، میدان معلم، دبیرستان مهر دانش واقع شده است.
تلفن این مدرسه جهت تماس با مدیریت آن و کسب اطلاعات از نحوه ثبت نام و امکانات مدرسه 66626201 می باشد. مدرسه مهر دانش، آمادگی پذیرش دانش آموزان کلیه مناطق تهران بویژه محدوده معلم منطقه 18 تهران را دارد.
این مدرسه که در لیست مدارس غیر دولتی منطقه 18 تهران قرار دارد دارای امکانات علمی و آموزشی متنوعی برای دانش آموزان دبیرستان دوره دوم می باشد و آمادگی پاسخگویی مستمر به سوالات اولیاء گرامی تهران را با تماس با تلفن 66626201 فراهم نموده است.
اولیاء گرامی به ویژه اهالی محترم منطقه 18 تهران می توانند با مراجعه به آدرس بلوارمعلم، میدان معلم، دبیرستان مهر دانش از محیط و ساختمان مدرسه دخترانه مهر دانش دیدن نمایند.
تبلیغ نمونه 2
تبلیغ نمونه 2
تبلیغ نمونه 2
اطلاعات تماس و آدرس

آدرس:بلوارمعلم، میدان معلم، دبیرستان مهر دانش

تلفن ثابت:66626201

نمابر:

پست الکترونیک:

شبکه های اجتماعی:

تلگرام:
اینستاگرام:
فیسبوک:
توئیتر:

نظرات و دیدگاه ها
B جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۷:۱۵
لینک کانال نداره
هانیه طهماسبی دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۰۲
باسلام ضمن عرض خسته نباشید من یکی از دانش اموزان پایه نهم میباشم و میخواهم در رشته علوم انسانی ادامه تحصیل دهم ، بنابراین از شما خواهشمندم شرایط ورود و ادامه تحصیل در مدرسه کاوشگران را لطفا برای اینجانب ارسال فرمایید. با تشکر طهماسبی
ثبت نظر و امتیاز شما
کادر آموزشی مدرسه
شیوه های تدریس
فوق برنامه
امکانات مجموعه
تناسب شهریه
تبلیغ نمونه 2