لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

حمایت کانون تربیت اسلامی فرهنگیان از رئیسی و سپاس از قالیباف
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
کانون تربیت اسلامی اعلام کرد:‌به منظور حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی از همه اقشار کشور به ویژه فرهنگیان درخواست می‌کنیم که با حضور گسترده در صندوق‌های رأی با انتخاب «نامزد اصلح یعنی آقای رئیسی»، سرنوشت آینده کشور را رقم بزنند.
چهارشنبه, 27 ارديبهشت 1396

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کانون تربیت اسلامی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری بیانیه‌ای را در حمایت فرهنگیان از ابراهیم رئیسی و تشکر از باقر قالیباف را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:‌ انقلاب کبیر اسلامی ایران، آغازگر حرکت نوینی در ایران، دنیای اسلام و مستضعفین جهان است که از طریق بازگشت به هویت  الهی خویشتن، منادی آزادی انسان‌ها از یوغ استیلای مستکبران می‌باشد و از همین رو  مورد بغض و کینه آمریکا و جهانخواران قرار گرفته است و تلاش می‌کنند تا با مهار جمهوری اسلامی ایران و  به شکست کشاندن آن، امید رهایی را در دل انسان‌های تحت ستم جهان بخشکاند.

اما از بعد داخلی، بی‌تردید استمرار گفتمان انقلاب اسلامی با مدیران اشرافی، راحت طلب، بی اعتماد به ظرفیت‌های داخلی و نیز با نگرش متکدیانه به خارج از مرزها و تکریم «کدخدای ظالم»، میسر نخواهد بود.

بر همین اساس مبارزه با فرصت‌طلبانی که به اسلام انقلابی و ظلم‌ستیز  و  عدالت‌گستر، اعتقادی ندارند و عدم اعتقاد خود را صریحاً به زبان نیز آورده‌اند، بسیار ضروری و حیاتی  است و چنانچه در قبال این حرکت خزنده احساس خطر نشود و برای  مقابله با آن حرکتی انقلابی شکل نگیرد، شاهد تکرار فجایع بعد از دوره مشروطیت خواهیم شد.

جریان اشرافی و فرصت‌طلب همچون موریانه در حال خوردن ریشه‌های اصیل انقلابی است که به رهبری حضرت امام خمینی(ره) شروع و با هدایت حضرت امام خامنه‌ای از گردنه‌های پرخطر عبور کرده است و  از مشخصه‌های ذاتی آن ظلم‌ستیزی و مقابله با خوی اشرافی‌گری و قبیله‌گرایی بوده است.

آنچه که در این مقطع زمانی اهمیت دارد، نجات و حفظ منافع مردم، کشور و انقلاب اسلامی از  چنین دست جریانی  است که دل در گرو انقلاب اسلامی و استقلال ملی و مردم ایران ندارد.

لذا با توجه به شرایط کنونی، هم‌صدا با جمعیت میلیون‌ها ایرانی انقلابی، خواهان «تغییر وضعیت موجود به نفع مردم» هستیم و معتقدیم که نظام اجرایی کشور، نیازمند تحولی اساسی می‌باشد و این تغییر امکان‌پذیر نیست مگر با قیام فردی که با «جسارت و شجاعت» در برابر «نظام سلطه» بایستد و نهراسد و براساس گوهرهای «عزت، مصلحت و حکمت» در روابط بین‌الملل از حقوق ملت ایران دفاع نماید.

با اخلاق و ادب اسلامی در برابر منتقدین داخلی قرار بگیرد  اما با شهامت و شجاعت در برابر زیاده طلبی استکبار بایستد، به « اقتصاد مقاومتی، لوازم آن، کار و تولید داخلی»  باور واقعی داشته باشد و برای تحقق ظرفیت‌های خدادادی کشور، عزم و اراده داشته باشد.

منافع مردم، کشور و نظام جمهوری اسلامی را ارجح بداند و ما این اوصاف حسنه و نظایر آن را در وجود برادر گرامی حجت الاسلام  رئیسی، متعین دیده‌ایم و باتوجه به اینکه ایشان یکی از رویش‌های پر برکت انقلاب اسلامی است، او را «نامزد اصلح» برای  ریاست جمهوری می‌دانیم.

بنابراین ما فرهنگیان عضو تشکل فراگیر و گسترده « کانون تربیت اسلامی کشور»، به منظور حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی از همه اقشار کشور به ویژه فرهنگیان خدوم درخواست می‌کنیم که با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی در روز 29 اردیبهشت 1396 با انتخاب «نامزد اصلح یعنی آقای رئیسی»، سرنوشت آینده کشور را در جهت تحقق آرمان‌های اصیل انقلاب رقم بزنند.

همچنین صمیمانه و خاضعانه از برادر انقلابی و مدیرجهادی آقای قالیباف که با روحیه از خودگذشتگی دوران دفاع مقدس و با بصیرتی مثال زدنی، ضمن انصراف از کاندیداتوری، حمایت قاطع و همه جانبه خود را از  حجت‌الاسلام رئیسی اعلام کرد و راه را برای اتحاد تمام هم‌میهنان عزیز و علاقمندان به سرافرازی ایران اسلامی  هموار ساخت، تشکر و قدردانی می‌کنیم.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2