لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

حذف طبقه تشویقی و ارتقای طبقه کارکنان آموزش وپرورش ابلاغ شد
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
بخشنامه مربوط به حذف طبقه تشویقی و ارتقای طبقه کارکنان از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش ابلاغ شد.
پنج شنبه, 21 ارديبهشت 1396

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بخشنامه حذف طبقه تشویقی و ارتقای طبقه ورودی کارکنان از سوی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.

در این بخشنامه آمده است:براساس مفاد بخشنامه مورخ 22 فروردین 96 سازمان اداری و استخدامی کشور، طبقه ورودی تمام مشاغل یک طبقه افزایش می‌یابد و کارمندانی که در اجرای بند 1 ماده 4 بخشنامه مورخ 22 مرداد سال 90 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از تاریخ اول فروردین 88 (اجرای قانون خدمات مدیریت کشوری) از طبقه تشویقی بهره مند شده‌اند، ابتدا طبقه تشویقی آنان لغو و سپس از تاریخ اول فروردین 96 از یک طبقه شغلی بالاتر برخوردار خواهند شد.

در بخشنامه سازمان امور استخدامی کشور آمده است: نحوه تطبیق کارمندان در طبقات ورودی مشاغل جهت اجرا از تاریخ اول فروردین 96 به شرح ذیل تصویب شد.

طبقه ورودی تمام مشاغل در جدول شماره یک دستورالعمل اجرایی فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری موضوع بخشنامه مورخ 21 اردیبهشت 1388 یک طبقه افزایش می‌یابد و با این اصلاح سقف طبقات استحقاقی موضوع بخشنامه 27 دی 1389 در تمام سطوح شغلی با رعایت تمام مقررات مربوط نیز یک طبقه افزایش می یابد.

بدیهی است اجرای این بخشنامه منوط به اعمال آرای یادشده صادره از هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در احکام کارگزینی کارمندان است.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2