لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دانشگاه فرهنگیان و رجایی نیز ملزم به پذیرش سند آموزش 2030 شده‌‌اند
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
در نامه 85 بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آمده است:‌ انشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی به عنوان مراکز تربیت معلم برای تربیت نسل آینده این کشور، به طور جداگانه با امضا تفاهم‌نامه، خود را ملزم به پذیرش و اجرای سند 2030 کرده‌اند.
سه شنبه, 19 ارديبهشت 1396

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در نامه 85 بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان به رهبر معظم انقلاب آمده است: موسم اردیبهشت برای معلمان، موسم حیات مجدد جان‌هاست و دل‌های تشنه معلمان ولایت‌مدار را به سمت حسینیه امام (ره) می‌کشاند تا بعد از یک سال تلاش و مجاهدت از زلال اندیشه یار سیراب شوند و از اشارات امام خویش، مسیر آینده خود را ترسیم کنند.

اما متأسفانه بی توجهی به اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و امضا و اجرا کردن نسخه توصیه شده نظام استکبار به صورت مخفیانه و عدم توجه مسئولان امر، به توصیه‌ها و نامه‌های رسمی و غیر رسمی فرزندان انقلابی‌تان در طی ماه‌های گذشته، اسباب تکدر خاطر جنابعالی را فراهم کرد.

موضوع آن وقتی تأسف بارتر می‌شود که بدانیم امضا شدن سند آموزش 2030 به واسطه تعهدی است که دولت محترم، دو سال پیش، به اجرایی شدن سند بالادستی آن به نام توسعه پایدار 2030 داده‌اند و سند آموزش 2030 تنها یکی از آن 17 تعهد سند توسعه پایدار است و حتی به غیر از تعهد به اجرا کردن سند آموزش 2030، دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی به عنوان مراکز تربیت معلم برای تربیت نسل آینده این کشور، به طور جداگانه با امضا تفاهم‌نامه، خود را ملزم به پذیرش و اجرایی کردن آن سند نموده‌اند.

رهبر عزیزتر از جانمان! بیانات گهربارتان، دل دوستداران انقلاب را شاد نمود و همچنین سد محکمی بر نفوذ بدخواهان و دشمنان این مرز و بوم، برای تغییر هویت آینده این کشور، گشت و قطعا رسالت ما را برای دفاع از هویت و شرف این کشور دو چندان نمود.

لذا به محضر شریفتان عرض می‌داریم که سربازان شما در عرصه تعلیم و تربیت، همچنان برعهدی که با شما بسته‌اند، هستند و اجازه نخواهند داد که دشمن و عوامل آن بتوانند بیش از این در این عرصه دست‌اندازی کنند و از پای نخواهند نشست.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2