لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دعوت از دولت برای مناظره درباره فساد 8 هزار میلیاردی بانک سرمایه و صندوق فرهنگیان
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
رئیس کمیته تحقیق‌وتفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: از آقای روحانی یا رئیس ستاد انتخاباتی او می‌خواهم در مناظره‌ای برای مشخص شدن ابعاد فساد 8 هزار میلیاردی حضور یابند.
یکشنبه, 17 ارديبهشت 1396

جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: روز گذشته خبری منتشر شد مبنی براینکه آقای روحانی از آقای رئیسی درباره صحبت از فساد 8 هزار میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگیان، شکایت کرده است.

وی افزود: بنده به عنوان رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از آقای روحانی یا نماینده ایشان تقاضا دارم در مناظره‌ای در این رابطه شرکت کنند تا ابعاد فساد مالی 8 هزار میلیارد تومانی در بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان بررسی شود.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: اموال فرهنگیان در بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان حیف و میل شده و برنگشته است حتی برخی از افراد به دلیل سوءاستفاده‌هایی که انجام داده‌اند، در زندان به سر می‌برند.

کوچکی نژاد بیان کرد: با سرمایه صندوق ذخیره فرهنگیان، یک میلیارد تومان برای خرید سکه اختصاص داده و آن را توزیع کرده‌اند که هیئت تحقیق و تفحص به دنبال اسامی است.

به گزارش تسنیم، روز گذشته خبری در رابطه با شکایت حجةالاسلام حسن روحانی از حجةالاسلام ابراهیم رئیسی به دلیل اظهارات وی درباره به یغما رفتن صندوق ذخیره فرهنگیان در دومین مناظره ریاست جمهوری منتشر شد.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2