لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

واردات و قاچاق پوشاک پدر تولید را درآورده ولی مسئولان فقط شعار می‌دهند
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
دبیرکل کانون انجمن‌ های صنفی کارگران کشور با اشاره به اینکه قاچاق کالا پدر تولید را در آورده است گفت: مسئولان شعار حمایت می دهند ولی عمل نمی کنند. قیمت بها دادن به واردات بیکاری کارگران ایرانی است.
یکشنبه, 17 ارديبهشت 1396

هادی ابوی،دبیرکل کانون انجمن‌ های صنفی کارگران کشور در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت کارگران صنف پوشاک گفت: قاچاق کالا پدر تولید را در آورده است.

متأسفانه آمار قاچاق عجیب و غریب است.

صنعت پوشاک ایرانی بسیار بهتر از پوشاک خارجی است.

نباید به تولید داخل بی اهمیت باشیم و تمام توجه ما به سود سرشار خارجی باشد.

قیمت بها دادن به واردات بیکاری کارگران ایرانی است.

دبیرکل کانون انجمن‌ های صنفی کارگران کشور ادامه داد: آن دسته از افرادی که به فکر سودهای خود در واردات هستند فراموش می کنند که با واردات یک قلم کالا صدها کارگر بیکار می شود.

زمانیکه به فروشگاه پوشاک معمولی هم قدم می گذاری همه خبر از اجناس ترک می دهند.

ابوی اظهار داشت: تنها کالاهایی باید وارد شود که در داخل مشابه ندارند.

نه اینکه در داخل کشور تولید پوشاک ایرانی به خاطر تولید پوشاک چینی و.

تعطیل شود.

احیای تولید داخلی نیازمند حمایت است.

دبیرکل کانون انجمن‌ های صنفی کارگران کشور با بیان اینکه مسئولان و دولت باید برای حمایت از بخش تولید اهتمام جدی داشته باشند، تأکید کرد: خرید کالای ایرانی مهم‌ترین نکته مورد اشاره توسط مقام‌معظم‌رهبری است که ابتدا از مسئولان، سپس مردم و کارگران باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: هم‌اکنون شعار تولید ملی و حمایت از کارگر ایرانی  باید سرلوحه کار مسئولان و همه مردم قرار گیرد، ولی خلاف آن عمل می‌شود، مثلا عمده این شعارها روی بنرهای چینی و وارداتی چاپ می‌شود، ولی از هنر خطاطان برای این امر استفاده نمی‌شود.

مسئولان شعار حمایت را برخلاف عمل می دهند.

اگرمسئولان واقعاً دغدغه حمایت از تولید ملی را دارد، به جای واردات کالا از تولیدات با کیفیت داخلی استفاده شود و کالاهای مشابه تولید داخل وارد کشور نشود.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2