لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

امشب آخرین فرصت دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد 96
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
مشاور عالی سازمان سنجش به داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 یادآور شد که ساعت 24 امشب آخرین فرصت دریافت پرینت کارت شرکت در این آزمون است.
چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد:  براساس برنامه زمانی اعلام شده کارت شرکت در آزمون تمام داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 96 دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 13 روز دوشنبه 4 اردیبهشت 96 به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت و داوطلبان از این روز باید با مراجعه به سایت و وارد کردن مشخصات ثبت‌نامی نسبت به دریافت پرینت کارت اقدام می‌کردند.

وی افزود: تا ساعت 15 امروز(چهارشنبه 6 اردیبهشت 96)  از تعداد 818 هزار و 388 داوطلب ثبت نام کننده 684 هزار و 385 داوطلب نسبت به دریافت پرینت کارت خود اقدام کرده‌اند به عبارتی دیگر 77.

91 درصد داوطلبان کارت خود را گرفته‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌براساس برنامه زمانی مهلت دریافت کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و برگ راهنمای مربوط تا ساعت 24 امروز (چهارشنبه 6 اردیبهشت) پایان می‌یابد و این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه 7 و 8 اردیبهشت 96 برگزار می‌شود.

انتهای پیام.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2