لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

انتشار نتایج اولیه آزمون دکتری 96/ زمان و ضوابط انتخاب رشته
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
مشاور عالی سازمان سنجش از انتشار نتایج اولیه آزمون دکتری سال 96 خبر داد و گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته باید از شنبه 9 اردیبهشت اقدام کنند.
دوشنبه, 28 فروردين 1396

حسین توکلی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 96 اظهار کرد: داوطلبان برای مشاهده کارنامه خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و با وارد کردن  شماره داوطلبی یا شماره پرونده و مشخصات شناسنامه‌ای به کارنامه نتایج اولیه دسترسی پیدا کنند.

وی افزود: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند باید از شنبه مورخ 9 اردیبهشت 96 تا چهارشنبه 13 اردیبهشت 96 نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی خود (حداکثر 50 کدرشته محل) با توجه به رشته امتحانی که در آن آزمون داده‌اند، به صورت اینترنتی اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبان برای انتخاب رشته ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های مرتبط با آن اقدام کنند سپس کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود را از کدرشته‌محل‌های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و اولویت‌ها را به ترتیب علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی ثبت کنند، دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی عصر چهارشنبه 30 فروردین 96 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

توکلی ادامه داد: اسامی معرفی‌شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم از جمله مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاه‌های مجری درهفته اول خرداد 96  از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.

وی گفت: داوطلبانی مجاز به انتخاب رشته که علاقمند به انتخاب رشته‌های دانشگاه‌های آزاد اسلامی هستند  باید به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کنند و براساس اطلاعیه‌های مربوط اقدام کنند.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2