لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیشتازان و فرزانگان به کمک همکلاسی‌های خود در مناطق سیل‌زده می‌شتابند
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
قائم‌مقام سازمان دانش‌آموزی از اجرای طرح جمع‌آوری کمک‌های داوطلبانه دانش‌آموزان سراسر کشور برای کمک به سیل‌زدگان استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل به همت این سازمان خبر داد.
دوشنبه, 28 فروردين 1396

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمود علی‌گو قائم‌مقام سازمان دانش‌آموزی با بیان اینکه بر اثر جاری شدن سیل در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل بخش‌های زیادی به ویژه مدارس و دانش‌آموزان دچار خسارت شدند، اظهار داشت: این سازمان در راستای تحقق منش‌های تشکیلاتی خود، اقدام به جمع‌آوری اقلام مورد نیاز تحصیلی، برای دانش‌آموزان مناطق سیل زده می‌‌کند.

وی ابراز همدردی با دانش‌آموزان آسیب‌دیده در سیل و خانواده‌های آنها، تقویت روحیه تعاون، نیکوکاری، نوع دوستی و کمک به دیگران و زمینه‌سازی مشارکت فعال دانش‌آموزان در عرصه‌های اجتماعی و تقویت حس مسئولیت پذیری آنان را از جمله اهداف اجرای این طرح خواند.

علی‌گو با اشاره به اینکه این طرح به طور همزمان از تاریخ 29 فروردین لغایت 13 اردیبهشت سال‌جاری به ویژه در مراسم جشن «سپاس معلم» در سراسر کشور اجرا خواهد شد، خاطرنشان کرد: کمک‌های جمع‌آوری شده با هماهنگی سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران و همیاری و مساعدت وزارت آموزش و پرورش در دهه دوم اردیبهشت به استان‌های مورد نظر ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2