لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مسابقات ملی ورزش دانش‌آموزی سلام آغاز شد
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
ششمین دوره جشنواره ملی ورزشی دانش‌آموزی «سلام»، با شرکت نزدیک به دو هزار دانش‌آموز از استان‌های مختلف کشور در مجموعه ورزشی شهید دستگردی اکباتان آغاز شد.
جمعه, 25 فروردين 1396

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا ملا رمضانی اظهار کرد: این مسابقات در دو مقطع راهنمایی و متوسطه و دو شاخه پسران و دختران، در چهار دوره زمانی برگزار می‌شود که در مجموع نزدیک به دو هزار دانش‌آموز پسر و دختر در آن شرکت می‌کنند.

وی افزود: این مسابقات در رشته‌های فوتسال، بسکتبال، والیبال، طناب‌کشی، دارت، شنا (در 4 رشته) ، دو و میدانی (در 3 رشته)، تنیس روی میز، شطرنج، بدمینتون، دژابال و آمادگی جسمانی در دو قالب تیمی و انفرادی در حال برگزاری است.

به گفته دبیر این مسابقات ورزشی، هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد رویه نشاط، برادری، تلاش، همت و همچنین یادگیری رقابت سالم بین دانش آموزان است.

ارتقای آمادگی جسمانی، ترغیب دانش‌آموزان به ورزش حرفه‌ای و ارتقای شاخصه‌های سلامت در میان دانش‌آموزان، دیگر اهداف اعلام شده مسابقات دانش‌آموزی سلام است.

این مسابقات که ذیل آموزش و پرورش و با محوریت مجموعه مدارس سلام برگزار می‌شود، از این هفته آغاز شده و تا پایان هفته اول اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

ملارمضانی همچنین درباره جوایز این مسابقات گفت: به غیر از مدال‌های ورزشی و کاپ، در مجموع بالغ بر 800 میلیون ریال جایزه نقدی به تیم‌ها و افراد برنده اهدا خواهد شد.

ششمین دوره مسابقات علمی سلام نیز بهمن ماه سال گذشته برگزار شد.

در این مسابقات ملی دانش‌آموزی بیش از دو هزار 200 دانش‌آموز از سراسر کشور شرکت کرده بودند.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2