لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جشنواره الگوهای برتر تدریس برای معلمان درس تفکر و سبک زندگی
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش شهر تهران با اشاره به برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی گفت: این جشنواره به منظور ارتقای کمی و کیفی دانش، نگرش و مهارت‌های مربیان و دبیران برگزار می‌شود.
دوشنبه, 21 فروردين 1396

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عبدالرسول کریمی اظهار کرد: «جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی» فرصت مناسبی است تا مربیان، مشاوران و دبیران این درس با شیوه‌های موفق و فعال تدریس آشنا شوند این جشنواره به منظور ارتقای کمی و کیفی دانش، نگرش و مهارت‌های مربیان و دبیران برگزار می‌شود.

وی افزود:  در اجرای راهکار سند تحول بنیادین مبتنی بر توسعه زمینه پژوهشگری و افزایش توانمندی‌های حرفه‌ای به شکل فردی و گروهی میان معلمان،  تبادل تجارب و دستاوردها در سطح محلی و ملی و ایجاد فرصت‌های بازآموزی مستمر علمی، تحقیقاتی و مطالعاتی، برگزاری جشنواره‌ الگوهای تدریس برتر ضرورت پیدا می‌کند.

معاون پروشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران گفت:‌ سومین جشنواره الگوی برتر تدریس کتاب تفکر و سبک زندگی امسال نیز مانند سال‌های گذشته در شهر تهران در حال برگزاری است و تا کنون 40 طرح درس و فیلم تدریس داوری شده  با موضوعات مختلف از مناطق شهر تهران  به  اداره آموزش‌وپرورش شهر تهران ارسال شده است.

کریمی در رابطه با موضوعات تخصیصی پایه هفتم عنوان کرد: پرسش مناسب سبگ زندگی چیست و عوامل مؤثر بر آن کدام است ، راز تعادل و اضطراب چیست، خودارزیابی نوبت دوم تفکرو پژوهش همچنین موضوعات تخصیصی پایه هشتم بدین شرح است: رسانه‌ها و تأثیرات آنها بر زندگی ما، رفتار پرخطر چیست ، عادت‌ها، مهارت کنترل استرس و مهارت تصمیم‌گیری.

وی مطرح کرد: پس از داوری نهایی برترین طرح درس و فیلم تدریس پایه هفتم و هشتم از اداره امور تربیتی شهر تهران به وزارتخانه ارسال می‌شود.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2