لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اعتبارات دولتی پاسخگوی احداث مدارس جدید در پردیس نیست
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
فرماندار شهرستان پردیس گفت: با توجه به گسترش مسکن مهر در شهرستان پردیس، جمعیت دانش آموزی این منطقه در حال افزایش است و برای احداث مدارس جدید در پردیس نمی‌توان به اعتبارات دولتی تکیه کرد.
دوشنبه, 21 فروردين 1396

به گزارش خبرگزاری تسنیم،مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس نیز با اشاره به اینکه امروز به وجود خیرین مدرسه ساز در جامعه افتخار می‌کنیم، گفت: امیدواریم بتوانیم گام‌های بزرگی در راه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان این سرزمین برداریم.

وی در ادامه با اشاره به این امر که امروز با توجه به گسترش مسکن مهر در شهرستان پردیس، جمعیت دانش آموزی این منطقه در حال افزایش است، ادامه داد: برای احداث مدارس جدید در پردیس تنها نمی‌توان به اعتبارات دولتی تکیه کرد و آموزش و پرورش در این حوزه نیازمند دستان بزرگ و توانمند خیرین مدرسه ساز است.

حیدری گفت: در سال گذشته حدود 2 هزار 500 دانش آموز  به دانش‌آموزان شهرستان پردیس اضافه شده است و با وجود واحدهای مسکونی مسکن مهر آمار دانش‌آموزان این شهرستان رو به افزایش است.

به گزارش تسنیم، عبدالرضا فولادوند با اشاره به اینکه  در دولت فعلی تا به امروز در حدود 500 فضای آموزشی به مجموع فضاهای آموزشی شهرستان‌های استان تهران اضافه شده است، اظهار کرد: مدارس مسکن مهر شهرستان‌های استان تهران نیاز به بازسازی داشت که  با تلاش و کوشش مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان‌های استان تهران تا اندازه‌ای توانسته ایم بر مشکلات این مدارس فائق آییم.

وی با اشاره به این که 30 درصد از فضاهای آموزشی شهرستان‌های استان تهران توسط خیرین مدرسه ساز احداث شده است، ادامه داد: خیرین مدرسه‌ساز فرشتگان یاری‌دهنده  آموزش و پرورش هستند و اقدامات ارزشمند آنان شایستۀ تقدیر است.

مدیرکل آموزش‌‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران عنوان کرد: مشارکت خیرین مدرسه‌ساز در مواجهه با افزایش جمعیت دانش‌آموزی در شهرستان‌های استان تهران  یکی از مهمترین ضرورت‌های پیش روی آموزش‌و پرورش است، خیرین مدرسه‌ساز باید با همیاری در جهت بهبود و نوسازی فضاهای آموزشی در شهرستان‌های استان تهران گام بردارند.

فولادوند با اشاره به اینکه آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران با رشد 6 درصدی دانش‌آموزی مواجه است، تصرح کرد: اگر رشد و حمایت خیرین مدرسه‌ساز وجود نداشته باشد، آموزش و پرورش به تنهایی نمی‌تواند نقش متعالی خود را در زمینه اهداف تعلیم و تربیت  دنبال کند.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2