لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ایران مقام قهرمانی «مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد» را کسب کرد
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
تیم دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با کسب شش مقام برتر در لیگهای مختلف مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران 2017 بار دیگر به عنوان قهرمانی رسید.
شنبه, 19 فروردين 1396

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا، با پایان سه روز رقابت فشرده و علمی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، تیمهای برتر مسابقات دانشجویی در لیگهای مختلف اعلام شدند.

در لیگ ربات انسان‌نمای سایز بزرگ تیم IRC از دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی تبریز به مقام نخست رسید.

در رباتهای سایز کودک نیز تیم ZJUDancer  از چین به مقام نخست رسید، تیم MRL-HSL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دوم شد و تیم FUmanoids - Berlin United از آلمان به عنوان سوم رسید.

در رباتهای سایز نوجوان هم تیم Unbounded Designers از دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان مقام نخست را کسب کرد.

در لیگ ربات فوتبالیست استاندارد تیم Nao-Team HTWK از آلمان به مقام نخست رسید، تیم MRL-SPL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نایب قهرمان شد، تیم Dutch Nao Team از هلند نیز مقام سوم را به خود اختصاص داد.

در لیگ ربات فوتبالیست سایز متوسط نیز تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین قهرمان شد.

در لیگ ربات فوتبالیست سایز کوچک نیز تیم zjunlict از چین به مقام اول رسید، تیم ER-Force از آلمان دوم شد و تیم Parsian از دانشگاه امیرکبیر مقام سوم را به خود اختصاص داد.

در لیگ ربات فوتبالیست شبیه‌ساز سه بعدی تیم UT Austin Villa از آمریکا به مقام نخست رسید، تیم Apollo3D از چین دوم شد و تیم AIUT3D از دانشگاه صنعتی اصفهان عنوان سوم را کسب کرد.

در لیگ ربات فوتبالیست شبیه‌ساز دوبعدی تیم Miracle2017 از چین اول شد، تیم Nexus2D از دانشگاه فردوسی مشهد نایب قهرمان شد و تیم Razi از پژوهش‌سرای دانش‌آموزی رازی ناحیه دو شیراز عنوان سوم را کسب کرد.

در لیگ ربات امدادگر مجازی تیم RoboAKUT از ترکیه اول شد، تیم A.

T.

F از موسسه اندیشه مهر علامه طباطبایی به نایب قهرمانی رسید و تیم ApolloRescue  از چین سوم شد.

در لیگ ربات شبیه‌ساز عامل امداد تیم S.

O.

S vr از دانشگاه امیرکبیر جایگاه اول را به خود اختصاص داد.

در لیگ ربات خانگی نیز تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مقام قهرمانی رسید.

در لیگ ربات صنعتی نیز تیم Ace IAUK از دانشگاه آزاد اسلامی کرمان به مقام نخست رسید و تیم LUHbots از آلمان دوم شد.

در لیگ ربات پرنده در فضای بسته تیمهای Horizon و persis از دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر به ترتیب اول و دوم شدند، تیم MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام سوم را کسب کرد.

در لیگ ربات پرنده در فضای باز نیز تیم SRC از دانشگاه آزاد اسلامی تبریز قهرمان شد، تیم SP Aero از سنگاپور به مقام دوم رسید و تیم IRSE از دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب سوم شد.

در لیگ ربات مین‌یاب کنترل از راه دور تیم Analog از دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران بهشهر(امام خمینی) اول شد، تیم YRA از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد نایب قهرمان شد و تیم malayer_universty از دانشگاه ملایر عنوان سوم را کسب کرد.

در لیگ ربات مین‌یاب هوشمند اندازه کوچک تیم IAUM از دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت به عنوان اول دست یافت، تیم Persian Gulf از دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر دوم شد و تیم Khayyam Deminer از دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور مقام سوم را کسب کرد.

در لیگ رقابت فنی رباتهای مین‌یاب هم تیم Sharif-Exo از دانشگاه صنعتی شریف به مقام نخست رسید، تیم parsian از باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دوم شد و تیم EasyMCU به سومی رسید.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2