لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بزرگترین رویداد دانش آموزی کشور با حضور 3 هزار نفر برگزار شد
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
دبیر اجرایی جشنواره ابن سینا گفت: دومین دوره جشنواره ابن سینا با حضور بیش از سه هزار دانش‌آموز از 25 استان کشور برگزار شد.
جمعه, 18 فروردين 1396

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا انبیائی درباره ویژگی‌های اجرایی دومین دوره جشنواره ابن سینا اظهار کرد: اولین گردهمایی بیش از سه هزار نفری دانش‌آموزان از 25 استان کشور 17 و 18 فروردین ماه امسال در پردیس شمالی دانشگاه تهران محقق شد.

وی افزود: از جمله اقدامات اجرایی این دوره از جشنواره ملی ابن سینا اعطای 10 دیپلم افتخار به برگزیدگان از سوی فدراسیون جهانی مخترعین و اعطای گواهینامه رسمی و معتبر از سوی موسسه عالی مدیریت دانش IDCORP و مالزی به تمامی شرکت کنندگان در دومین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا است.

دبیر اجرایی جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا اگفت: در این دوره، نفراتی که ایده‌های برتری در حوزه محتوای دیجیتال دارند شرایطی ویژه‌ای جهت نزدیک‌تر شدن ایده‌های خود به عرصه کار و صنعت بدست خواهند آورد.

انبیائی اعلام کرد: در بخش محتوای دیجیتال به نفراتی که ایده‌های برتر را ارائه دهند، مجوز کسب و کار و تسهیلات کم بهره برای توسعه ایده‌هایشان اعطا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر ویژگی‌های دومین دوره از جشنواره ملی ابن سینا که وجه تمایز آن را با دیگر رقابت‌های دانش آموزی نمایان‌تر کرده می‌توان به پوشش خبری رسانه ملی و تمام خبرگزاری‌های مطرح داخلی و همین‌طور شبکه‌های کشورهای خارجی مختلف  از جمله فرانسه، چین، آذربایجان، ترکیه،کویت و روسیه اشاره کرد.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2