لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی از فردا آغاز می‌شود
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
مدیرکل دفتر نشر و توزیع مواد آموزشی از آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان ابتدایی، پیش دانشگاهی، فنی‌وحرفه‌ای و استعدادهای درخشان از فردا (شنبه 19 فروردین) به صورت اینترنتی خبر داد.
جمعه, 18 فروردين 1396

لیدا نیک روش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه ثبت‌نام کتاب‌های درسی سال تحصیلی آینده برای دانش‌آموزان ابتدایی و پیش‌دانشگاهی به صورت اینترنتی است، اظهار کرد: زمان ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی از 19 فروردین به صورت فردی و گروهی آغاز می‌شود و دانش‌آموزان باید به سامانه اینترنتی فروش کتاب‌های درسی به آدرس www.

irtextbook.

ir مراجعه کنند.

** زمان بندی ثبت‌ سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی دوره ابتداییوی افزود: ثبت سفارش گروهی و انفرادی برای پایه دوم تا ششم ابتدایی از 19 فروردین 96 آغاز و تا 15 خرداد ادامه دارد همچنین ثبت سفارش گروهی و انفرادی پایه اول ابتدایی از 15 تیر ماه 96 آغاز و تا 17 شهریور 96 ادامه دارد و دانش‌آموزان دوره ابتدایی برای اصلاح سفارش خود می‌توانند از تاریخ 15 تیر 96 تا 17 شهریور ماه به سامانه فروش کتاب‌های درسی مراجعه کنند.

مدیرکل دفتر نشر و توزیع مواد آموزشی گفت: کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره ابتدایی اولین روز آغاز سال تحصیلی جدید از طریق مدارس در اختیارشان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی از 19 فروردین 96 آغاز و تا 15 خرداد ادامه دارد، مطرح کرد: کتاب‌ها از تاریخ 22 خرداد تا 19 تیر 96 از سوی مدرسه در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

** زمان بندی ثبت‌ سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی شاخه فنی‌وحرفه‌اینیک روش با اشاره به اینکه سفارش کتاب‌های درسی شاخه فنی‌وحرفه‌ای نیز به صورت اینترنتی انجام می‌شود، ادامه داد: دانش‌آموزان پایه یازدهم شاخه فنی و حرفه‌ای باید از تاریخ 19 فروردین 96 تا 15 خرداد ماه با مراجعه به سامانه فروش اینترنتی کتاب‌های درسی نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

وی بیان کرد: دانش‌آموزان پایه دهم شاخه فنی وحرفه‌ای باید از تاریخ 15 تیر 96 تا 17 شهریور برای ثبت درخواست خود اقدام کنند، اصلاح ثبت سفارش شاخه فنی‌وحرفه‌ای نیز از 15 تیر 96 تا 17 شهریور انجام می‌شود و کتاب‌های درسی دانش‌آموزان شاخه فنی‌وحرفه‌ای نیز نخستین روز آغاز سال تحصیلی جدید از طریق مدارس در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

** ثبت سفارش کتاب‌های تکمیلی مدارس سمپاد به صورت اینترنتیمدیرکل دفتر نشر و توزیع مواد آموزشی افزود: امسال کتاب‌های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه مدارس استعدادهای درخشان نیز از طریق ثبت‌نام اینترنتی توزیع می‌شود و دانش‌آموزان پایه هشتم و نهم برای ثبت سفارش باید از تاریخ 19 فرودین 96 تا 15 خرداد به سامانه فروش اینترنتی کتاب‌های درسی مراجعه کنند، همچنین ثبت سفارش دانش‌آموزان پایه هفتم از تاریخ 15 تیر 96 آغاز و تا 17 شهریور ادامه دارد.

نیک روش گفت: معلمان نیز می‌توانند سفارش کتاب‌های درسی و بسته‌های آموزشی مورد نیاز خود را از تاریخ 15 شهریور 96 از بخش سفارش تک جلدی کتاب‌های درسی ثبت کنند تا از طریق شرکت پست به آنها تحویل شود.

وی در پایان عنوان کرد: چاپ کتاب‌های درسی دوره ابتدایی، متوسطه اول و پیش دانشگاهی تمام شده است و 70 درصد کتاب‌ها به استان‌ها ارسال شده است و چاپ کتاب‌های پایه دهم نیز رو به اتمام است همچنین کتاب‌های پایه یازدهم را قبل از آغاز سال تحصیلی به استان‌ها توزیع خواهیم کرد.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2