لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در هوراند برگزار می شود
منبع خبر:خبرگزاری مهر
اهر - مدیر آموزش و پرورش هوراند گفت: دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار 24 فروردین ماه در شهرستان هوراند برگزار می شود.
سه شنبه, 15 فروردين 1396

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر عبدالهی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: نام گذاری سال 96 با عنوان اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال یکی از مسیرهای پیشرفت نظام و انقلاب اسلامی در زمینه اقتصادی و اشتغال بوده به طوری که تحقق منویات مقام معظم رهبری زمینه رشد و شکوفایی همه جانبه کشور را فراهم می کند.

عبدالهی به سیاست های دولت تدبیر و امید و هدف گذاری مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برای دستگاه تعلیم و تربیت اشاره کرد و خواستار رعایت نظم و مقررات در تمامی امورات  تکریم ارباب رجوع و معلمان و دانش آموزان، جدیت در امورات محوله باتوجه به شرح و وظایف و حفظ وحدت و انسجام جذب و هدایت خیرین برای نو سازی و مقاوم سازی مدارس شهرستان و.

شد.

مدیر آموزش و پرورش هوراند تلاش، کوشش و همت مضاعف در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری را از ماندگارترین کار های نیک و پسندیده ذکر کرد و افزود: امسال به حول قوه الهی و به همت خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار آموزش و پرورش شهرستان هوراند به آینده ای امید وار دست خواهد یافت، چراکه یکی از عوامل موثر در افزایش کیفیت آموزشی ایجاد فضاهای آموزشی جدید و مقاوم سازی است.

وی ادامه داد: دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان هوراند را در حالی کلید می زنیم که امیدواریم خیرین و مردم برای افزایش فضاهای آموزشی و مقاوم سازی مدارس فرسوده همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

عبدالهی در پایان با ذکر اینکه 60 کلاس درس اعم از کلاس های درس در روستاها و شهر هوراند نیاز به بازسازی دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه 150 دانش آموز هوراندی در کانکس تحصیل می کنند امیدواریم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت ها و کمک های خیرین بتوانیم برای این دانش آموزان فضای آموزشی بهتری فراهم کنیم.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2