لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دانش‌آشتیانی: فرهنگیان گفته‌اند جواب سوالات مالی را ندهم
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به تولید کتاب‌های تلفیقی در دوره ابتدایی گفت: فرهنگیان گفته‌اند هر خبرنگاری که راجع به مسائل مالی سوال پرسید، جوابی ندهید.
سه شنبه, 15 فروردين 1396

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، فخرالدین دانش آشتیانی در حاشیه دیدار نوروزی با کارکنان سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در جمع خبرنگاران  در پاسخ به پرسشی در رابطه با افزایش حقوق فرهنگیان در سال 96 اظهار کرد: شما خبرنگاران فقط راجع به پول سوال می‌پرسید.

فرهنگیان گفته‌اند هر خبرنگاری که راجع به مسائل مالی صحبت کرد، جوابی ندهید.

وی افزود: فرهنگیان معتقدند همه جا در رابطه با مطالبات آنها صحبت می‌شود در حالیکه خبر خوش و اقداماتی را که آموزش‌وپرورش انجام می‌دهد خود فرهنگیان متوجه می‌شوند.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص کتاب‌های تلفیقی در دوره ابتدایی گفت: این اقدام  در نظام‌های آموزشی کشورهای دیگر نیز انجام شده است  چرا که مطالب دانش‌آموز باید با زندگی‌اش در ارتباط باشد و برای ایجاد ارتباط تصمیم داریم به صورت آزمایشی مطالب به صورت تلفیقی ارائه شود به عنوان مثال نمونه درس ریاضی را که فرا می‌گیرند در جاهای دیگر نیز کاربرد داشته باشد و باعث افزایش کیفیت آموزش شود.

وی در خصوص رویکرد آموزش و پرورش در انتخابات آتی متذکر شد: انتظار آموزش و پرورش و همه دستگاه‌ها این است که مردم مشارکت حداکثری داشته باشند.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2