لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فروش اینترتی کتب درسی فنی و حرفه‌ای و استعدادهای درخشان
منبع خبر:خبرگزاری مهر
معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از اینترنتی شدن فروش کتب آموزشی فنی و حرفه‌ای و استعدهای درخشان برای سال تحصیلی آینده خبر داد.
سه شنبه, 15 فروردين 1396

به گزارش خبرنگار مهر، حسین طلایی‌زواره معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در نشست عمومی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی گفت: در توسعه دولت الکترونیک، اجرای سراسری الکترونیکی فروش بسته‌های آموزشی را دنبال کرده‌ایم.

وی افزود: در سال گذشته فروش الکترونیکی کتاب‌های درسی دوره ابتدایی را داشته‌ایم و در سال تحصیلی آینده نیز فروش کتاب‌های درسی فنی و حرفه‌ای و استعدادهای درخشان را به صورت مجازی خواهیم داشت.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تصریح کرد: الکترونیکی شدن فروش کتب درسی موجب شده تا قیمت‌های کتاب‌های درسی نیز خیلی افزایش قیمت نداشته باشد.

طلایی زواره بیان کرد: شیوه برنامه‌ریزی ما برای برنامه ششم توسعه، پازلی و فرآیندی است.

وی افزود: برای سال ۹۶ طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی منطبق با نیازهای تخصصی و حرفه‌ای کارکنان، امکان‌سنجی، تدوین برنامه استراتژیک نیروی انسانی، ساماندهی و بهسازی نیروی انسانی، جذب هیئت علمی از طریق فراخوان جذب، تهیه و تصویب شیوه‌نامه ادامه تحصیل انطباق رشته و مدرک تحصیلی با رشته شغلی و پست اعضای سازمان، توسعه بودجه‌ریزی عملیاتی، بهبود فرایندها و رویه‌های تخصصی از برنامه‌های ما خواهد بود.

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی خاطرنشان کرد: بینایی‌سنجی، چکاپ سلامت، اعطای کمک هزینه خرید عینک طبی، برگزاری اردوهای ورزشی و پرداخت وام از جمله برنامه‌های رفاهی به شمار می‌روند.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2