لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بهره‌مندی ۶۲ هزار و ۴۰۰ مسافر از خدمات ستاد اسکان فرهنگیان قشم
منبع خبر:خبرگزاری مهر
قشم - مدیر آموزش وپرورش قشم گفت: پذیرش مسافرین نوروزی در ستاد اسکان این ناحیه آموزشی بیش از ۶۲ هزار و ۴۰۰ نفر در قالب ۱۳هزار و ۵۰۴ خانواده بوده است.
جمعه, 11 فروردين 1396

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام پوراشرف عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران به رشد آمار اسکان مسافرین نوروزی اشاره کرد و بیان داشت: در پایان تعطیلات سال گذشته بیش از ۵۸ هزار نفر در پایگاه های ستاد اسکان فرهنگیان قشم پذیرش شده بودند ولی در سال جاری و چند روز مانده به پایان تعطیلات،آمار پذیرش در قشم شکسته شد.

وی اضافه کرد: تا کنون بیش از ۶۲ هزار  و ۴۰۰ نفر در قالب ۱۳هزارو ۵۰۴  خانواده فرهنگی در مدارس آموزش وپرورش قشم پذیرش و اسکان یافته اند.

پوراشرف آمار احتمالی پذیرش مسافرین فرهنگی را تا پایان تعطیلات نوروزی سال جاری، ۶۵ هزار نفر تخمین زد و خاطر نشان کرد: قشم با داشتن مراکز تجاری فراوان و برخورداری از مناطق بکر و زیبای طبیعی و همچنین سواحل بسیار زیبا از مهمترین مکان های گردشگری در هرمزگان و کشور محسوب می گردد.

این مسئول ادامه داد: مدرسه محل مناسبی برای اسکان فرهنگیان نیست ولی امکانات محدود شهرها باعث شده آموزش و پرورش  از حداقل امکانات  خود برای اسکان فرهنگیان و سایر هموطنان استفاده نماید.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2