لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پایان سومین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان 
منبع خبر:خبرگزاری مهر
سومین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی، با تقدیر از ۴۶ گروه برتر دانش‌آموزی در سه بخش اصلی مسابقات، سمینارهای علمی و غرفه‌های نمایشگاهی به کار خود پایان داد.
شنبه, 05 فروردين 1396

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم پایانی سومین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان با حضور جمعی از مدیران موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان و با حضور پرشور تعداد زیادی از دانش آموزان، مربیان و دبیران آموزشی، در سالن آمفی تئاتر دانشگاه فنی شهید مهاجر اصفهان برگزارشد.

در همین خصوص، سید علی حکت منش، دبیر جشنواره گفت: هدف از این جشنواره ایجاد یک رویداد علمی، پژوهشی در میان دانش آموزان استان است و موسسه تبیان به عنوان یک موسسه فرهنگ ساز در کشور و در زمینه های مختلف با برگزاری اینگونه جشنواره ها زمینه ساز کارگروهی در میان دانش آموزان خواهد بود.

وی، لزوم همکاری و همراهی بیشتر اداره کل آموزش و پرورش استان را خواستار شد و گفت برای سالهای آینده نهادهایی مثل بنیاد ملی نخبگان، دانشگاه صنعتی و بخش خصوصی مشارکت قابل توجهی در برگزاری جشنواره خواهند داشت.

در ادامه، الناز فطیر خورانی؛ مدیر مرکز یادگیری موسسه تبیان، توضیحاتی در خصوص مرکز یادگیری موسسه تبیان ارائه کرد و به جایگاه ویژه استان اصفهان در جشنواره کشوری اشاره کرد.

وی افزود به دلیل اینکه تیم های راه یافته به جشنواره تهران از فیلتر داوری اصفهان گذشته اند، در جشنواره کشوری دارای جایگاه ویژه ای هستند و همیشه در همه ی سالها نقش آفرینی کرده اند.

گفتنی است‌، سومین  جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان اصفهان که روزهای نوزدهم و بیستم اسفند ماه سال ۱۳۹۵ با حضور  ۴۰۰ دانش آموز در قالب ۱۶۶ گروه دانش آموزی، از مقاطع مختلف تحصیلی که شامل مدارس دولتی، غیرانتفاعی و پژوهش سراهای استان اصفهان می شدند، در دانشگاه فنی شهید مهاجر برگزار شد.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2