لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دانش‌‌‌‌‌‌آموزان در آستانه سال جدید از مادران شهدا تقدیر می‌کنند
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از اجرای طرح تجلیل از 15 هزار مادر شهید توسط دانش‌آموزان خبر داد.
شنبه, 05 فروردين 1396

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم, حامد علامتی اظهار کرد: برنامه مادران آسمانی از امروز (سه شنبه) آغاز و تا 29 اسفند 95 ادامه دارد.

وی افزود: در برنامه مادران آسمانی, دانش‌‌‌آموزان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی در منازل شهدا حاضر می‌شوند و هدیه‌ای را به مادران شهدا تقدیم می‌کنند.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به اینکه 21 هزار نفر از دانش‌آموزان در قالب این طرح از 15 هزار مادر شهید تجلیل می‌کنند, گفت: ارتقای سطح نگرش نوجوانان به انقلاب اسلامی, گرامی‌داشت مقام شهدا و زنده نگه داشتن یاد و نام آنها و ترویج روحیه ایثار و شهادت از طریق انس بین دانش‌آموزان و شهدای انقلاب اسلامی از اهداف برنامه مادران آسمانی است.

علامتی بیان کرد: تهیه لیست مادران شهدا, شناسایی آنها و محل سکونتشان, تهیه هدایا و حضور در منزل آنها, تکریم یاد و نام شهدا, تقدیر از مادران شهدا به نیابت فرزند شهیدشان و تأکید بر ادامه راه آنها از جمله اقداماتی است که در این برنامه اجرا می‌شود.

وی در ادامه در رابطه با اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی و خرید کالای ایرانی سال 95 در دستور کار اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان قرار داشت چرا که معتقدیم تحقق این امر و خرید کالای ایرانی باید از دانش‌آموزان آغاز شود.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2