لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

گفتمان ملی برای اعتلای آموزش‌وپرورش نیاز کشور است
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
وزیر آموزش‌وپرورش در پیام نوروزی خود به فرهنگیان تاکید کرد: ما به گفتمان ملی برای اعتلای آموزش‌و پرورش نیازمندیم تا در آن مدرسه، مبنای توسعه به شمارآید و معلم هویت و منزلتی تازه یابد.
شنبه, 05 فروردين 1396

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فخرالدین دانش‌ آشتیانبی در پیام نوروزی به فرهنگیان کشور تاکید کرد:‌ ما به گفتمان ملی برای اعتلای آموزش‌و پرورش نیازمندیم تا درآن مدرسه، مبنای توسعه به شمارآید و معلم هویت و منزلتی تازه یابد و دانش‌آموز مهم ترین سرمایه ملی محسوب شود.

متن پیام نوروزی وزیر آموزش‌وپرورش بدین شرح است:به نام تدبیرکننده روزگارنوروز را که جشن نکوداشت همه نو شدن‌ها و نیکوکاری‌هاست و امسال نیز مقرون و متبرک به میلاد خجسته بانوی دو عالم و مادر نور و سرور حضرت زهرا (س) است را صمیمانه به محضر معلمان شریف، مدیران گرانقدر  وکارکنان عزیز دستگاه عظیم تعلیم و تربیت کشور تبریک می‌گویم و عزت و سربلندی را در سال نو برایتان خواستارم.

به فرمایش نبی مکرم اسلام( ص)، « انسان درسیر روزگاران در مسیر نسیم‌های بالنده و پرورش دهنده‌ای قرار می‌گیرد که نباید خود را از آن محروم سازد.

» و یکی از آن ایام، بهاران است که هم پرورش دهنده طبیعت و هم رشد دهنده اندیشه و انسانیت است و به تعبیر امیرمومنان علی (ع) « انسان، جهانی بزرگ است.

» بنابراین در این نوزایی و نوشوندگی، حتما باید تحولی ژرف‌تر و عمیقتر از طبیعت بیابد.

بی‌گمان یکی از عرصه‌ها و پهنه‌هایی که این دگرگونی‌ها  می‌تواند در آن نمود یابد، مدرسه  است که بیش از هرجای دیگر، نیازمند دمیدن این نسیم نوروزی است و اینجانب خاضعانه برای تحقق این تحولات، دست نیاز به سوی شما که خواهان اندیشه‌ای نو و فرصت‌هایی بدیع و آینده‌ای سرشار از امید و نشاط هستید، دراز می‌کنم.

ما به گفتمان ملی برای اعتلای آموزش‌و پرورش نیازمندیم تا درآن مدرسه، مبنای توسعه به شمار آید و معلم هویت و منزلتی تازه یابد و دانش‌آموز مهمترین سرمایه ملی محسوب شود.

بنابراین از تمامی کنشگران و نقش‌آفرینان نظام تعلیم و تربیت می‌خواهم که به یُمن این ایام خجسته و اعیاد مبارک، آموزش‌و پرورش را در  نوروزی شدن  و نوشوندگی مددرسان باشند.

امیدوارم خداوند مدبّر و مهربان که دگرگون‌کننده حال و احو ال  همگان است، همه ما را در راه اعتلای نظام تعلیم‌و تربیت و تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران مورد عنایت قراردهد.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2