لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

زمانبندی مصاحبه علمی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
با توجه به تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش‌وپرورش و اعلام اسامی جدید از سوی سازمان سنجش، آموزش‌وپرورش شهر تهران زمانبندی و شرایط مصاحبه علمی پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت را اعلام کرد.
سه شنبه, 17 اسفند 1395

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نتایج سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در تاریخ 6 دی 95 اعلام شد و در این آزمون،‌ وزارت آموزش‌وپرورش به جذب 10 هزار نیروی انسانی پس از انجام مصاحبه علمی و گزینش اقدام کرد.

آنگونه که شاپور محمدزاده سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزرارت آموزش‌وپرورش گفته است:‌ سازمان سنجش تا 20 اسفند اسامی 10 هزار نفر را به ما اعلام می‌کند و در مدت سه ماه صلاحیت عمومی آنها را بررسی خوهیم کرد و در نهایت تا 15 اردیبهشت 96 اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی را اعلام می‌کنیم.

با توجه به اینکه  تعدادی از ظرفیت‌های استخدامی آموزش‌وپرورش خالی ماند و مقرر شد تا این ظرفیت خالی تعیین تکلیف شود، لیست دیگری از سوی سازمان سنجش به آموزش‌وپرورش اعلام شد.

در همین رابطه آموزش و پرورش شهر تهران با صدور اطلاعیه‌ای عنوان کرد: پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی در تاریخ 21 آبان 95 که در مرحله 5 تکمیل ظرفیت قبولی آنها در اسفندماه توسط سازمان سنجش اعلام شد، برای ارائه مدارک و مستندات، تشکیل پرونده اولیه و دریافت معرفی نامه برای انجام مصاحبه به آموزش و پرورش شهر تهران مراجعه کنند.

هم‌اکنون نیز آموزش‌وپرورش شهر تهران با صدور اطلاعیه‌ای دیگر توضیحاتی را در رابطه با مصاحبه علمی آزمون استخدامی ارائه کرده است و براین اساس،  پذیرفته شدگان با 3 برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش‌وپرورش شهر تهران که در مرحله تکمیل ظرفیت تشکیل پرونده داده  و معرفی‌نامه دریافت کرده‌اند باید برای انجام مصاحبه علمی اقدام کنند.

برای مصاحبه علمی همراه داشتن معرفی نامه و فرم اطلاعات فردی (گزینش)، مدارک شناسایی شامل کارت ملی و شناسنامه، روزمه، تالیف، ترجمه و مقاله ضروری است.

نام و نشانی پردیس‌های مجری انجام مصاحبه علمی آزمون استخدامی آزمون سال  1395  بدین شرح است:تمام رشته‌های هنر آموزی (رشته‌های فنی و مهندسی)، محل برگزاری مصاحبه: (دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران)، تاریخ مصاحبه: سه‌شنبه 17 اسفند 95 از ساعت 8.

30 صبح تا 12، آدرس:‌ لویزان، خیابان شهید شعبانلو.

شماره تلفن : 22970024تمام رشته‌های دبیری، مشاوره، مربی پرورشی و آموزگار ابتدایی، محل برگزاری مصاحبه: (پردیس شهید چمران  تهران)، تاریخ مصاحبه:‌ سه‌شنبه 17 اسفند 95 از ساعت 8.

30 تا 12، آدرس: پردیس شهید چمران (پسران)، حکیمیه، انتهای بلوار بهار.

  تلفن: 2- 77309891انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2