لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آغاز مرحله سوم طرح «کندوی کتاب» در دبیرستان‌های سراسر کشور
منبع خبر:خبرگزاری مهر
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان از مرحله سوم طرح کندوی کتاب با محوریت کتاب «نرگس» و با شعار «انقلاب نرگس ها»در دبیرستان های سراسر کشور خبر داد.
دوشنبه, 16 اسفند 1395

به گزارش خبرگزاری مهر، حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: اتحادیه در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی وبه منظور شناسایی منابع مطالعاتی مفید برای دانش‌آموزان و معلمان، در برگزاری طرح «کتاب شارژ»، با مجمع ناشران انقلاب اسلامی همکاری خواهد داشت.

وی ادامه داد: در این طرح، پویش کتابخوانی در قالب طرح کندوی کتاب و با محوریت کتاب «نرگس» و با شعار «انقلاب نرگس‌ها» ویژه نوجوانان و جوانان در حال اجرا است و در آن، اعضاء انجمن‌های اسلامی پس از مطالعه کتاب و تکمیل کاربرگ مربوطه، به معرفی و فروش کتاب نرگس (با موضوع انقلاب اسلامی، ایثار ، شهادت و حجاب) خواهند پرداخت.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: دانش آموزان می توانند با مراجعه به کتاب فروشی ها ، فروشگاه های فرهنگی سراسر کشور ویا ارسال عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۵۳۱۹ و خرید اینترنتی از طریق  sooremehr.

ir کتاب «نرگس» را تهیه کنند علامتی خاطرنشان کرد: بهره برداری از کتاب «نرگس»، در قالب پویش ترویج مطالعه کتاب می باشد؛ به همین منظور، دانش آموزان می توانند از سه طریق در مسابقه کندوی کتاب شرکت کنند و از جوایز نفیسی بهره مند شوند وی گفت: علاقه مندان می توانند با ارسال کد کتاب به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۰۰۰ پیامک کنند در صورتی که نسخه دیجیتال کتاب «نرگس» را از کتابخوان سوره مهر تهیه نمایید، این کد به شماره موبایل آن ها پیامک خواهد شد.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با اشاره به مسابقه دوم طرح کندوی کتاب گفت: دانش آموزان همچنین می توانند یک متن صد کلمه ای درباره کتاب بنویسید.

این متن می تواند معرفی کتاب یا حس آنها نسبت به کتاب باشد واز کتاب عکس بگیرند و با هشتگ #کتابشارژ در فضای مجازی منتشر کنند.

این عکس می تواند از جلد کتاب باشد و یا صفحه ای که آن را دوست دارند.

عکس و یا متنی که به یکی از روش های فوق تولید شده است را در شبکه های اجتماعی موبایل، با شناسه @ketabcharge  ارسال کنند.

که متن های دانش آموزان در کانال کتاب شارژ با شناسه @ketabcharge_ir  قرار می گیرد.

لازم به ذکر است دانش آموزان انجمن اسلامی برای شرکت در بخش ویژه اعضاء انجمن های اسلامی بایستی حتما از هشتگ #کندوی_کتاب نیز استفاده کنید.

به عنوان مثال در ارسال متن و عکس، دو هشتگ #کتابشارژ و #کندوی_کتاب را حتما ذکر نمایند.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2