لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

داوطلبان علاقمند به انتخاب دانشگاه آزاد در کنکور 96 ثبت‌نام کنند
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌ داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در دانشگاه آزاد باید در آزمون سراسری سال 96 از طریق سایت سازمان سنجش ثبت‌نام کنند.
دوشنبه, 16 اسفند 1395

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: داوطلبانی که درموعد مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون کارشناسی سال 96 نشدند تا چهارشنبه (18 اسفند) فرصت دارند در مهلت تعیین شده برای ثبت‌نام اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبان علاقمند به انتخاب دانشگاه آزاد باید در آزمون سراسری سال 96 ثبت‌نام کنند و پس از  برگزاری آزمون در تیر سال 96 و اعلام نتایج اولیه، در صورت کسب حد نصاب و مجاز شدن برای انتخاب رشته در صورت تمایل به انتخاب دانشگاه آزاد می‌توانند با مراجعه به سایت این دانشگاه برای انتخاب رشته اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در صورت تمایل به انتخاب دانشگاه‌های سراسری، پیام نور و غیرانتفاعی باید هنگام انتخاب رشته به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش بیان کرد: داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در دانشگاه آزاد هستند باید حتما در آزمون سراسری ثبت‌نام کنند و ثبت نام آنها در این مرحله به معنای ثبت‌نام در دانشگاه آزاد نیز محسوب می‌شود.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2