لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پرداخت معوقات حق‌التدریس معلمان تا پایان سال/ سال 96 در پرداخت حقوق مشکل نخواهیم داشت
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه معوقات حق التدریس فرهنگیان تا پایان سال پرداخت می‌شود، گفت:‌ سال 96 در پرداخت حقوق معلمان مشکل نخواهیم داشت.
سه شنبه, 10 اسفند 1395

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، فخرالدین دانش آشتیانی در حاشیه مراسم جشنواره ایثار در جمع خبرنگاران در رابطه با پرداخت معوقات حق‌التدریس معلمان اظهار کرد:‌  در حال پیگیری پرداخت معوقات حق التدریسی‌ها هستیم تا بتوانیم پایان سال آن را پرداخت کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برای پرداخت حقوق  و معوقات فرهنگیان دچار مشکل هستید، گفت: به دلیل کمبود منابع، اولویت دولت پرداخت حقوق  کارکنان است اما با صحبت‌هایی که انجام دادیم، مشکلات حل شد و تا پایان سال حقوق حق التدریسی‌ها پرداخت می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش درباره کمبود بودجه سال 96 آموزش‌وپرورش و حتی بروز مشکل برای پرداخت حقوق معلمان گفت: به طور قطع در پرداخت حقوق مشکل نخواهیم داشت اما به هر حال هر سال همانند سال‌های قبل مشکل کیفیت بخشی را خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اعتراضی نسبت به کمبود بودجه سال 96 آموزش و پروش داشته‌اید، افزود: با برنامه‌ریزی مشکل را حل خواهیم کرد و خوشبختانه با همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دنبال این هستیم تا مشکلات بودجه نیز حل شود.

دانش آشتیانی درباره رویکرد وزارت آموزش‌وپرورش نسبت به انتخابات سال 96 تصریح کرد: همه باید در انتخابات سال96  شرکت کنند و انتخابات یک تمرین و الگو برای دانش‌آموزان است و باید سعی کنیم اخلاق را محور قرار دهیم و در یک رقابت سالم مردم بتوانند انتخاب کنند.

وزیر آموزش و پرورش درباره تشویق و ترغیب به رای دادن به کاندیدایی خاص بیان کرد: خیر، تشویق و ترغیبی نداریم  مردم به هر فردی که بخواهند، رای می‌دهند.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2