لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جزئیات بیمه حوادث دانش‌آموزان تشریح شد
منبع خبر:خبرگزاری مهر
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش جزئیات بیمه حوادث دانش آموزی را تشریح کرد.
یکشنبه, 08 اسفند 1395

به گزارش خبرنگار مهر، عباسعلی قربانی در جمع خبرنگاران با اشاره به جزییات بیمه دانش آموزی گفت: در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ کلیه دانش‌آموزان با پرداخت مبلغ ۷۵.

۰۰۰ ریال حق بیمه از تاریخ ۹۵.

۷.

۱ لغایت ۹۶.

۳.

۶ و در ۲۴ ساعت شبانه روز تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار گرفته و در صورت بروز هرگونه حادثه می‌توانند از تعهدات آن بهره‌مند شوند.

وی افزود:  هر ساله کلیه دانش‌آموزان تحت پوشش سازمان‌های حمایتی در سراسر کشور (بهزیستی، کمیته امداد و.

) از پرداخت حق‌بیمه معاف می‌باشند و در سال تحصیلی جاری نیز بیش از یک میلیون نفر از دانش‌آموزان به طور رایگان تحت پوشش قرار گرفته‌اند.

جدول تعهدات قرارداد بیمه حوادث ۹۶-۹۵الف ) بخش حوادثردیفتعهدات بیمه‌گرمیزان تعهدات بیمه‌گر۱جبران غرامت فوت ناشی از حادثه در شبانه‌روز و در طول مدت قرارداد۷۰.

۰۰۰.

۰۰۰ ریال۲جبران غرامت نقص عضو (دائم، کلی ،‌جزئی) ناشی از حادثه در شبانه روز و در طول مدت قرارداد۱۰۰۰.

۰۰۰.

۰۰۰ ریال۳هزینه‌های درمان سرپائی و بیمارستان ناشی از هر حادثهتا ۱۵.

۰۰۰.

۰۰۰ ریال۴جبران هزینه‌های اعمال جراحی ناشی از بیماری و به شرط بستری در بیمارستان به استثناء هزینه جراحی عمل لوزه و سایر استثنائات مندرج در شرایط عمومی بیمه گروهی مازاد بر تعهدات بیمه‌گر پایهتا ۶.

۰۰۰.

۰۰۰ ریال۵هزینه خرید و پیوند کلیهمبلغ ۲۰.

۰۰۰.

۰۰۰ ریال۶جبران هزینه های کاشت حلزون (بتعداد ۵۰ نفر در طول قرارداد)مبلغ ۱۰۰.

۰۰۰.

۰۰۰ ریالب)   پوشش بیمه ای و تعهدات مربوط به اردوهای دانش آموزی۷پرداخت غرامت فوت در اثر حادثه برای هر یک از بیمه شدگان در طول سال تحصیلیتاحددیه کامل۸پرداخت غرامت نقص عضو در اثر حادثه برای هر یک از بیمه شدگان در طول سال تحصیلی۹پرداخت هزینه پزشکی در اثر حادثه برای هر یک از بیمه شدگان در طول سال تحصیلیحداکثر ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال۱۰هزینه درمانی بیماران صعب العلاج وپرهزینه۲۰.

۰۰۰.

۰۰۰ ریالمدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: از آنجا که بیش از دو دهه از اجرای این قرارداد می‌گذرد، بالطبع این بیمه‌نامه در کلیه واحدهای آموزشی نهادینه و دانش‌آموزان و سایر بیمه‌شدگان از مفاد قرارداد و شیوه استفاده از آن آگاهی لازم و کافی را دارد.

وی ادامه داد: تعداد افراد بهره‌مند از مزایای پوشش این بیمه‌نامه، مبین آگاهی بیمه‌شدگان، خانواده‌ها و مدیران واحدهای آموزشی و سایر مسئولین امر از شیوه اجرا و چگونگی استفاده دانش‌آموزان حادثه دیده از تعهدات این قراردامی‌باشد.

قربانی گفت: به جهت تسهیل در ارایه خدمات به بیمه‌شدگان، نمایندگان شرکت بیمه طرف قرارداد در تمامی ادارات آموزش و پرورش مستقر و هر یک از اولیای دانش‌آموزان در صورت نیاز علاوه بر شعب شرکت بیمه می‌توانند به این نمایندگان مراجعه نمایند.

وی تاکید کرد:  چنانچه به هر دلیلی هر یک از این عزیزان موفق به دریافت خسارات درمانی ناشی از حوادث و درمان خود نشده‌اند می‌توانند با در دست داشتن مستندات و مدارک هزینه‌های پزشکی به مدیران مدارس و یا واحد تعاون و امور رفاهی ادارات آموزش و پرورش محل تحصیل خود مراجعه و نسبت به دریافت فرم مربوطه و دریافت خسارت خود اقدام نمایند.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2