لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فرآیند خدمات‌ به معلمان در نوروز 96/ فعالیت 11 هزار مدرسه در اسکان نوروزی
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اختصاص 25 درصد از ظرفیت پذیرش اسکان نوروز 96 به ثبت‌نام اینترنتی گفت:‌ 11 هزار مدرسه و 300 سوئیت اردوگاه‌ها در طرح اسکان نوروزی فرهنگیان فعال شده‌اند.
سه شنبه, 03 اسفند 1395

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، عباس باقری در جمع خبرنگاران درخصوص اسکان نوروزی فرهنگیان اظهار کرد: وظیفه ذاتی آموزش و پرورش تعلیم و تربیت است و علت ورود ما به بحث اسکان نوروزی این است که سیستم گردشگری کشور پاسخگوی حجم بالای مسافران نیست و در برخی از شهرها مانند مشهد، اصفهان و شیراز اگر آموزش و پرورش حضور نداشته باشد فاجعه به بار می‌آید.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش درخصوص اقدامات انجام شده برای اسکان فرهنگیان در نوروز 96 گفت: شیوه‌نامه اسکان موقت نوروز 96 به ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها با نگاه روان‌سازی و تفویض اختیار ارسال شده است و براین اساس آماده‌سازی نمازخانه‌ها برای برگزاری نماز جماعت در مدارس اسکان، پیش‌بینی استفاده از امکانات سالن‌های ورزشی، استخرها و درمانگاه‌ها برای آسایش مهمانان، پوشش بیمه‌ای کامل مسافران اسکان داده شده، عوامل اجرایی و فضاها، تاکید بر توجه جدی به موضوع تکریم و احترام به مسافران و اهدای بسته‌های فرهنگی در پایگاه‌ها بخشی از اقدامات طراحی شده است.

باقری با اشاره به آغاز ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان از 5 اسفند 95 تا 22 اسفند 95 گفت: 25 درصد ظرفیت پذیرش به ثبت نام اینترنتی اختصاص دارد و فرهنگیان بدین منظور باید به سامانه www.

eskan.

medu.

ir مراجعه کنند.

امسال بودجه 29 میلیارد تومانی برای اسکان نوروزی فرهنگیان در نظر گرفته‌ایم که 6 برابر سال گذشته است.

وی بیان کرد: اطلاعات پایگاه‌های اسکان سراسر کشور در سایت اسکان وجود دارد و فرهنگیان می‌توانند از سامانه پیام کوتاه نیز استفاده کنند همچنین استفاده از دستگاه کارت‌خوان و سیستم نوبت‌دهی در پایگاه‌های اسکان پیش‌بینی شده است.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش درخصوص ظرفیت‌ها و عوامل اجرایی طرح اسکان موقت فرهنگیان در نوروز 96 گفت: 680 پایگاه، 11 هزار مدرسه، 105 هزار کلاس درس، 261 مرکز آموزشی - رفاهی، 300 سوئیت اردوگاه‌ها و دو هزار خوابگاه در 50 پردیس دانشگاه فرهنگیان در طرح اسکان نوروز 96 فعالیت هستند و 25 هزار نفر از عوامل اجرایی به فرهنگیان خدمات ارائه خواهند کرد.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2