لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

واکنش وزیر آموزش و پرورش به تنبیه دانش آموز کرمانی
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
به دنبال تنبیه بدنی دانش آموزی در جنوب کرمان و ورود مداد به سر او, با دستور وزیر آموزش و پرورش معلم مربوطه آماده به خدمت شد.
چهارشنبه, 27 بهمن 1395

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در هفته جاری, دانش‌آموز یکی از مدارس رودبار جنوب کرمان بر اثر تنبیه بدنی معلم دچار آسیب شد و بر اثر این اتفاق مداد وارد سر او شد.

در همین رابطه آموزش و پرورش استان کرمان با تایید ورود مدادبه سر دانش آموز از ارسال پرونده معلم خاطی به هیئت تخلفات اداری خبر داد.

با انتشار این خبر و تصویر ورود مداد به سر دانش آموز, وزیر آموزش و پرورش نیز در برابر این اتفاق واکنش نشان داد و با دستور وی ، معلم متخلف کرمانی آماده به خدمت شد و پرونده آن به هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری جهت بررسی ارجاع شد.

آنگونه که آموزش و پرورش اعلام کرد: پرونده اتهامی معلم موردنظر جهت بررسی و صدور حکم در هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری آموزش وپرورش تحت رسیدگی‌می باشد و به محض اتمام مراحل قانونی و صدور رأی نتیجه به اطلاع عموم خواهد رسید.

گفتنی است؛ از آنجایی که تنبیه بدنی آثار سوئی در بردارد و از آسیب‌هایی است که بهداشت روانی دانش آموز را در فرایند یاددهی یادگیری دچار اخلال می‌کند؛ بنابراین هرگونه تنبیه بدنی براساس قوانین و مقررات نظام آموزش وپرورش ممنوع است.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2