لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

معلم متخلف کرمانی «آماده به خدمت» شد
منبع خبر:خبرگزاری مهر
در پی تنبیه بدنی دانش آموز کرمانی در چند روز گذشته، با دستور وزیر آموزش و پرروش، معلم متخلف کرمانی آماده به خدمت شد و پرونده آن به هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری جهت بررسی ارجاع شد.
چهارشنبه, 27 بهمن 1395

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، در خصوص ارتکاب تخلف تنبیه بدنی یکی از دانش آموزان استان کرمان و با پیگیری های به عمل آمده و نظر به آثار سوء اجتماعی و اداری ناشی از عمل معلم و به لحاظ تضرر معنوی و آسیب به سرمایه اجتماعی جامعه فرهیخته فرهنگیان و نظام تعلیم وتربیت، در راستای اعمال ماده 13 قانون رسیدگی به تخلفات اداری، با دستور دکتر دانش آشتیانی وزیر آموزش وپرورش معلم موردنظر آماده به خدمت شد.

براین اساس؛ پرونده اتهامی معلم موردنظر جهت بررسی و صدور حکم در هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری آموزش وپرورش تحت رسیدگی می باشد و به محض اتمام مراحل قانونی و صدور رای نتیجه به اطلاع عموم خواهد رسید.

گفتنی است؛ از آنجایی که تنبیه بدنی آثار سوئی در بر دارد و از آسیب هایی است که بهداشت روانی دانش آموز را در فرایند یاددهی یادگیری دچار اخلال می کند؛ بنابراین هرگونه تنبیه بدنی براساس قوانین و مقررات نظام آموزش وپرورش ممنوع است.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2