لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

زمان دریافت کارت شرکت در آزمون دکتری سال 96
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
زمان دریافت کارت شرکت در آزمون دوره دکتری سال 96 و تاریخ و نحوه برگزاری آزمون اعلام شد.
سه شنبه, 26 بهمن 1395

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزای تسنیم، کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ داوطلبان دوره دکتری «Ph.

D» نیمه‌متمرکز سال 1396 از روز سه‌شنبه سوم اسفند 95 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت بنابراین تمام داوطلبان‌ برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون باید با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای شامل نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد یا اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری اقدام کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است همچنین سایر اطلاعات در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد، قابل مشاهده است.

داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون باید از ساعت 8:30 تا 12 و بعدازظهر از ساعت 14 تا 17 در یکی از روزهای چهارشنبه 4 اسفند یا پنج‌شنبه 5 اسفند 95 به حوزه‌هایی رفع نقص کارت مراجعه کنند.

زمان برگزاری آزمونبراساس برنامه زمانی پیش بینی شده فرآیند آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.

D» نیمه‌متمرکز سال 1396 از ساعت 8 صبح روز جمعه 6 اسفند 95 در 54 شهرستان مختلف کشور آغاز خواهد شد.

نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص شده است.

با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی شامل نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملی، معدل مقطع کارشناسی، تاریخ فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی ارشد، تاریخ فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، مؤسسه فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، هیأت علمی (مربی آموزشی رسمی)، دانشگاه محل خدمت (مربیان آموزشی رسمی) را در کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند برای اصلاح  از طریق سایت سازمان سنجش حداکثر تا تاریخ 6 اسفند 95 و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

داوطلبان اگر نسبت به موارد جنس، معلولیت و زبان خارجی در کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده کردند در یکی از روزهای چهارشنبه 4 اسفند یا 5 اسفند 95  به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.

همچنین در خصوص نام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون هیچگونه تقاضایی پذیرفته نخواهد شد.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2