لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دانش آموزان خوزستانی یک سال کمتر درس می خوانند
منبع خبر:خبرگزاری مهر
اهواز ـ مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: دانش آموزان خوزستانی از اول ابتدایی تا پایان دوره تحصیل، حدود ۲۴۰ روز یعنی حدود یک سال کمتر از سایر دانش آموزان تحصیل می کنند.
دوشنبه, 25 بهمن 1395

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به شرایط جغرافیایی و اقلیمی خوزستان، سال تحصیلی ما ۲۰ روز کمتر از سال تحصیلی خیلی از استان ها است و دانش آموزان خوزستانی از اول ابتدایی تا پایان دوره تحصیل حدود ۲۴۰ روز یعنی حدود یک سال کمتر از سایر دانش آموزان تحصیل می کنند.

وی افزود: یعنی دانش آموزان خوزستانی بیش از یک سال از سایر دانش آموزان کمتر درس می خوانند و با توجه به شرایط روزهای اخیر نیز به تعداد روزهای عدم تحصیل دانش آموزان این استان افزوده شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: باید با تشکیل کلاس های تقویتی و جبرانی این کمبود روزهای تحصیلی را جبران کنیم اما باید نگاه ملی به این موضوع داشته باشیم چون این مشکل تنها خاص خوزستان نیست و یک مشکل ملی است که تعداد روزهای تحصیل دانش آموزان کاهش پیدا می کنند.

تقی زاده بیان کرد: با یک روز تعطیلی از همه جوانب اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و آموزشی به ویژه از نظر تعلیم و تربیت همه دچار مشکل می شویم.

وی عنوان کرد: امیدوارم با یک نگاه ملی بتوانیم تعداد روزهای برگزاری کلاس های تقویتی و جبرانی را افزایش دهیم.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2