لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

برگزاری دومین اردوی دیجیتال ویژه دانش‌آموزان
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: اردوهای فرهنگی، آموزشی و دیجیتالی ویژه دانش‌آموزان انجمن اسلامی همزمان با برپایی چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی برگزار می شود.
شنبه, 23 بهمن 1395

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حامد علامتی از برگزاری اردوهای فرهنگی، آموزشی و دیجیتالی دانش‌آموزان با هدف آموزش و آگاهی بخشی دانش‌آموزان با فرصت‌ها و تهدید‌های فضای مجازی همزمان با برپایی چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی از 24 تا 29 بهمن در بوستان گفت‌و‌گو خبر دادو گفت: معرفی و ترویج تولیدات و محصولات دیجیتالی جبهه انقلاب اسلامی بومی و ایرانی در حوزه‌های رسانه‌های بر خط، بازی‌های رایانه‌ای، انیمیشن و برنامه های تحت موبایل از جمله اهداف این اردوها است.

علامتی خاطرنشان کرد: اردوهای فرهنگی و آموزشی دیجیتالی برای دومین بار توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برگزار می‌شود که این اردو برای سه هزار نفر دانش‌آموز استان البرز و تهران برای انجام فعالیت‌های متناسب طراحی و تدارک دیده شده است.

وی در خصوص ویژگی‌های این دوره از نمایشگاه نسبت به دوره گذشته گفت: اردوی دیجیتال امسال با حضور دانش‌آموزان دختر و پسر انجمن اسلامی برگزار خواهد شد و برنامه‌هایی همچون آموزش تولید اپلیکیشن اندروید در فضای مجازی، تونل سواد مجازی، انجام بازی‌های واقعیت افزوده از بخش‌های مهیجی است که امسال به این اردو اضافه شده است.

علامتی گفت: این اردوها شامل ویژه برنامه‌هایی هستند که می‌توان به بررسی تعیین سطح سلامت فضای مجازی دانش‌آموزان تحت نظر روانشناسان کلینیک سلامت ذهن، آموزش سواد فضای مجازی، خرید محصولات دیجیتال با شرایط ویژه و بن تخفیف 20 درصد برای خرید محصولات دیجیتال سالم، مفید و ایرانی اشاره کرد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خاطرنشان کرد: زیارت مجازی با عنوان واقعیت مجازی به منظور زیارت حرم امام حسین(ع) بخش معنوی و مجازی چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی است که دانش‌آموزان از این بخش بازدید خواهند کرد.

وی گفت: هزینه این اردوی آموزشی فرهنگی با برگزاری کارگاه‌های آموزشی 200 هزار تومان است که دانش‌آموزان انجمن اسلامی می‌توانند به صورت رایگان در این اردو شرکت کنند.

مدیران آموزشگاه‌های و مدارس استان و شهرستان‌های تهران و البرز می‌توانند با مراجعه به اتحادیه استان برای شرکت و اعزام دانش آموزان در این اردو فرهنگی، آموزشی و دیجیتالی ثبت نام و اقدام کنند.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2