لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

خرید آموزش از بخش خصوصی در مناطق محروم کشور افزایش می‌یابد
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: برای توسعه عدالت آموزشی، از سال آینده پوشش تحصیلی دانش‌آموزان در مناطق محروم از طریق خرید خدمات آموزشی افزایش می یابد.
شنبه, 23 بهمن 1395

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرضیه گرد در نشست فصلی شورای هماهنگی مؤسسان مدارس و مراکز غیر دولتی کشور که در باشگاه فرهنگیان برگزار شد، با اشاره به مراحل تصویب قانون تاسیس مداس غیردولتی در مجلس و شورای نگهبان اظهار کرد: خوشبختانه با تصویب قانون جدید تاسیس مدارس غیردولتی، نواقص و برخی ابهامات قانون قبل به لحاظ اجرایی مرتفع شده است که امیدواریم با تدوین آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های اجرایی مناسب به صورت شفاف امکان اجرای تمامی مواد قانون فراهم شود.

رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی آموزش‌وپرورش افزود: استفاده از ظرفیت‌های قانون جدید مدارس غیردولتی فرصت طلایی جهت ارتقای کیفیت آموزشی در مدارس غیردولتی است.

وی به افزایش اختیارات موسسان مدارس غیردولتی بر اساس قانون جدید اشاره کرد و گفت: مسئولیت و وظایف موسسان نسبت به قبل بیشتر شده است و این امر در کاهش مشکلات مدارس غیردولتی نسبت به گذشته، بسیار موثر خواهد بود.

گرد  با اشاره به اینکه وزیر آموزش وپرورش معتقد است «کارهای اصلی را باید به مدارس واگذار کنیم»، خاطرنشان کرد: با هدف افزایش کارایی مدارس غیردولتی باید نظارت تخصصی را افزایش دهیم.

رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش‌وپرورش افزود: اعضای شورای هماهنگی موسسان گروه‌های تیمی را جهت نظارت از مدارس غیردولتی تشکیل دهند تا با بازدیدهای فصلی در جهت رفع مشکلات احتمالی مدارس تلاش شود.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2