لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

200 هزار دانش‌آموز حافظ قرآن در کشور تربیت خواهند شد
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
قائم مقام سازمان دانش‌آموزی گفت: طرح تربیت دانش‌آموزان حافظ قرآن کریم دانش‌آموزان سراسر کشور در آینده‌ای نزدیک در سامانه‌های اطلاع‌رسانی این سازمان ابلاغ خواهد شد و 200 هزار حافظ قرآن تربیت خواهند شد.
چهارشنبه, 20 بهمن 1395

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمود علیگو قائم با بیان اینکه ما خود را موظف به فعالیت در حوزه قرآنی می‌دانیم، اظهار داشت: تحقق خواسته‌های مقام معظم رهبری درجهت تربیت حافظان قرآن، جزء برنامه‌های آتی سازمان دانش‌آموزی خواهد بود.

وی ضمن بیان اینکه طرح تربیت دانش‌آموزان حافظ قرآن کریم دانش‌آموزان سراسر کشور در آینده‌ای نزدیک در سامانه‌های اطلاع‌رسانی این سازمان ابلاغ خواهد شد، افزود: نقطه شروع ما در این زمینه تربیت 200 هزار حافظ قرآن و در ادامه هدایت دانش‌آموزان سراسر کشور در این مسیر است.

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی ادامه داد: مسئله نماز، نماد تشکیلاتی اسلام است و در این راستا آمادگی داریم با هدف تعمیق و ترویج فرهنگ نماز در بین دانش‌آموزان، کتاب «آداب‌الصلوة» حضرت امام خمینی (ره) را به ادبیات دانش‌آموزی تبدیل و در بین آنها توزیع کنیم.

علیگو قائم با بیان اینکه با توجه به تأثیرگذاری نسل دانش‌آموز بر خانواده‌ها، ما به دنبال طرحی هستیم که دانش‌آموزان به والدین خود قرآن آموزش دهند، خاطر نشان کرد: آموزش مفاهیم قرآن کریم برای نمایندگان مجلس دانش‌آموزی در دستور کار نشست آتی این مجلس است.

در ادامه این نشست، محمدرضا مسیب زاده، مدیرکل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش، ضمن استقبال از طرح‌ها و ایده‌های قائم مقام سازمان دانش‌آموزی، اظهار داشت: سرمایه‌های اصلی آموزش و پرورش دانش‌آموزان هستند و ما به صورت ویژه از این طرح‌ها و ایده‌ها استقبال خواهیم کرد و آمادگی هر گونه همکاری با این سازمان را داریم.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2