لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تهیه برنامه فوری برای رفع محرومیت‌های آموزشی
منبع خبر:خبرگزاری مهر
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: دانش آشتیانی دستور اکید صادر کرده تا با ارزیابی دقیق از وضعیت شاخص های آموزشی مناطق محروم برنامه فوری برای رفع محرومیت تهیه شود.
سه شنبه, 19 بهمن 1395

به گزارش خبرگزاری مهر، رضوان حکیم زاده  در دیدار با خانواده معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی اظهار کرد: یاد و نام معلم فداکار در تاریخ آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان جاودانه خواهد ماند.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در جمع مردم و دانش آموزان مناطق مرزی «روتک » شهرستان خاش با گرامی داشت ایام الله دهه فجر از حضور و همراهی مردم برای تامین امنیت در مناطق مرزی و محروم و همچنین توجه به تحصیل فرزندان و همراهی با آموزش وپرورش تقدیر و تشکر کرد.

وی گفت: دولت مصمم است عدالت آموزشی را تا جذب آخرین بازمانده از تحصیل در مناطق محروم با جدیت دنبال نماید و در همین راستا وزیر آموزش و پرورش دستور اکید صادر کرده تا با ارزیابی دقیق از وضعیت شاخص های آموزشی مناطق محروم برنامه فوری برای رفع محرومیت و در راس آن استان سیستان وبلوچستان تهیه شود.

حکیم زاده گفت: ردیف ویژه ای برای ایجاد فضاهای آموزشی و توسعه پیش دبستانی برای سیستان وبلوچستان پیش بینی شده که تلاش می کنیم با تخصیص بودجه بیشتر برای زدودن زنگار محرومیت از آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان گام مهمی برداریم.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2