لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جشنواره ابن سینا بستر مناسب علمی برای دانش‌آموزان است
منبع خبر:خبرگزاری مهر
مشاور عالی جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا گفت: دومین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا توانسته بستر بسیار مناسب علمی و فناوری را برای دانش آموزان به صورت کاربردی و عملی فراهم سازد.
سه شنبه, 19 بهمن 1395

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید بابایی، مشاور عالی جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا گفت: دومین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا توانسته بستر بسیار مناسب علمی و فناوری را برای دانش آموزان به صورت کاربردی و عملی فراهم سازد و با توجه به ساختار حضور متخصصان از درجه اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، که در مجموع فرصتی جهت آینده نگری علمی و آموزشی برای دانش آموز می‌تواند فراهم کند.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این دوره جشنواره در بخش بین الملل، برنامه‌ریزی جهت برگزاری دو رویداد مهم دیگر است.

مشاور عالی جشنواره ابن سینا اظهار کرد: جشنواره‌های دانش آموزی کشورهای اسلامی و جشنواره‌های جهانی دانش آموزی عرصه مناسبی برای دانش آموزان نخبه کشور است تا بتوانند در سطح جهانی حضور پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم با ایجاد دبیرخانه دائمی مسابقات دانش آموزی کشورهای اسلامی در ایران و عضویت دائمی کشور ما در این دبیرخانه بتوان افتخار دیگری را با نام جمهوری اسلامی ایران فراهم کرد.

بابایی اعلام کرد: در حال حاضر در بخش بین الملل، رایزنی‌های لازم با دستگاه دیپلماتیک آموزشی و علمی و سفرای کشورهای اسلامی آغاز شده است.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2