لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ساخت 34 هزار کلاس درس در کشور
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس کشور از احداث 6 هزار و 241 پروژه آموزشی و پرورشی با 34 هزار کلاس درس در دولت یازدهم خبرداد و گفت: 5 میلیون مترمربع به زیربنای فضاهای آموزش و پرورش افزوده شده است.
سه شنبه, 19 بهمن 1395

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدتقی نظر پور با اشاره به «فضایی که برای آموزش‌و پرورش درنظر گرفته می‌شود نباید در زمان کوتاه فرسوده شود،» اظهارکرد: در ساخت مدارس باید از لوازم و مصالح مطلوب استفاده شود تا فضاهای آموزشی ماندگاری بیشتری داشته باشند.

رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس کشور با بیان این که 6 هزار و241 پروژه احداثی با 34 هزارکلاس درس در دولت تدبیر وامید افتتاح و به بهره برداری رسیده است، تصریح کرد: در این مدت 5 میلیون مترمربع به زیربنای فضاهای آموزش و پرورش افزوده شده است و امیدواریم با همراهی دولت، مجلس و خیرین مدرسه‌ساز در آینده نزدیک شاهد مدارس غیراستاندارد درکشور نباشیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، وی با تاکید براین نکته که با وفاق، همدلی و همزبانی می‌توان مشکلات آموزش و پرورش راحل کرد، افزود: اگربخواهیم مدرسه‌ای جذاب و بانشاط برای دانش‌آموزان فراهم کنیم، باید در ساخت مدارس به مسائل اقلیمی، محوطه سازی و معماری آن به خصوص درمناطق کویری توجه داشته باشیم.

وی افزود: امروز آموزش وپرورش نیاز به توجه بیشتر دارد و زمانی می‌توانیم به توسعه پایدار برسیم که آموزش وپرورش بر صدر نشیند و گفتمان به عمل تبدیل شود که با این موضوع فاصله فراوانی داریم.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2