لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ویژه برنامه‌های موسسه تبیان به مناسبت دهه فجر اعلام شد
منبع خبر:خبرگزاری مهر
همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان، با ویژه برنامه هایی متنوع به استقبال این ایام رفت.
چهارشنبه, 13 بهمن 1395

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا سلطانی شیرازی؛ مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان گفت: امسال نیز همانند سال های گذشته، در ایام دهه فجر خدمات متفاوتی به کاربران ارائه خواهد شد.

وی افزود: باشگاه کاربران تبیان به مناسبت دهه فرخنده فجر، مسابقه (#من-انقلابی-ام) را با موضوعات: دست نوشته های خلاقانه شعارهای انقلابی (با تاکید بر روی شعارهای کمتر شنیده شده)، انتشار تصاویر، فیلم ها و فایل های صوتی مربوط به دوران پیروزی انقلاب اسلامی و طراحی پوستر ویژه دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، برگزار خواهد کرد.

سلطانی شیرازی گفت: بازخوانی خاطرات شخصیت های تاثیرگزار انقلاب اسلامی، تبیین دستاوردهای انقلاب در حوزه های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و.

مربوط به  شخصیت شناسی رجال پهلوی و بازخوانی خاطرات آنها ، بازنشر فیلم ها، صوت ها و تصاویر مربوط به نهضت اسلامی و همچنین ده ها مصاحبه تحلیل و یادداشت دیگر در موضوعات مرتبط با انقلاب مردم ایران از جمله برنامه های وب سایت تبیان در دهه فجر است.

وی افزود: کانال تلگرامی تبیان نیز در این دهه، برنامه هایی ویژه را برای مخاطبین خود در نظر گرفته است که علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس @TebyanOnline از محتوای انقلابی تهیه شده استفاده کنند.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2