لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

نباید نگاه صفر و صدی به مباحث تربیتی و فرهنگی داشته باشیم
منبع خبر:خبرگزاری مهر
مدیرکل پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش با بیان این که نباید نگاه صفر و صدی به مباحث تربیتی و فرهنگی داشته باشیم، افزود: استفاده حداکثری از حداقل امکانات باعث استمرار برنامه ها می شود.
شنبه, 25 دی 1395

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی  وزارت آموزش و پرورش، سیدرحیم میرشاه ولد در نشست هم اندیشی مدیران مدارس استان اظهار کرد: دغدغه های فرهنگی و تربیتی ایجاب می کند که از تمام ظرفیت ها در جهت پیشرفت و ارتقای آموزش و پرورش استفاده شود.

میرشاه ولد با اشاره به اهمیت همکاری و مشارکت اولیا و خانواده ها در برنامه های تربیتی و آموزشی، تصریح کرد: مدیران مدارس نقش مهمی در زمینه سازی برای این مهم دارند.

وی با بیان این که نباید نگاه صفر و صدی به مباحث تربیتی و فرهنگی داشته باشیم، افزود: استفاده حداکثری از حداقل امکانات دراین حوزه باعث استمرار حرکت ها و برنامه ها می شود.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش نقش آفرینی  دانش آموزان در فعالیت های مدرسه را مهم خواند و خاطرنشان کرد: وقتی گفته می شود مدرسه خانه دوم  دانش آموزان است، باید درعمل نیز این مهم  بروز ظهور داشته باشد.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2