لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

معلمان باید امنیت روانی داشته باشند
منبع خبر:خبرگزاری مهر
رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش گفت: معلمان باید امنیت روانی داشته باشند.
سه شنبه, 21 دی 1395

به گزاری خبرگزاری مهر، محمد حسین کفراشی در جلسه تودیع ومعارفه رئیس مرکز حراست وزارت آموزش وپرورش که در ساختمان شهید رجایی برگزار شد، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص توسعه پایدار و پیشرفت کشور گفت: رهبر انقلاب توسعه پایدار را با یک توصیه ارزشی به نام « اقتصاد مقاومتی» مطرح نمودند بنابراین اگر می خواهیم به اقتصاد مقاومتی دست یابیم باید نیروی انسانی خوبی را جذب کنیم زیرا سرمایه اصلی توسعه و پیشرفت نیروی انسانی است.

وی افزود: باید به دو مقوله معیشت و کرامت معلمان توأمان توجه کنیم زیرا لازمه داشتن نیروی انسانی کارآمد داشتن آموزش وپرورشی تواناست.

کفراشی تصریح کرد: معلمی نیروی انسانی کارآمد تربیت می کند که شأنش رعایت شود و در فضایی آرام به تدریس بپردازد.

رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: باید امنیت روانی را برای معلمان فراهم کنیم تا دانش آموزان را چنان که  شایسته است تربیت کنند و مدیران آینده کشور را آماده سازند.

وی افزود: براساس سخنان مولا علی(ع) و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اعتقادی به دفع افراد نداریم و تلاش می‌کنیم دلسوزان نظام را  افزایش دهیم و آن ها را دلگرم کنیم.

کفراشی تصریح کرد: معلمان علاقمند به نظام هستند و ما نیز سعی می کنیم برای معلمان مشاوری امین باشیم  و عملکردمان باعث دلسردی آن ها نشود چرا که رویکرد ما پیشگیرانه است و همواره در حفظ کرامت معلم کوشا خواهیم بود.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2