لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

وزیرآموزش وپرورش درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت
منبع خبر:خبرگزاری مهر
وزیر آموزش و پرورش به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیامی صادر کرد.
سه شنبه, 21 دی 1395

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در پیام دکتر فخرالدین دانش آشتیانی آمده است:بسم الله الرحمن الرحیمیَا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ * ارْجِعِی إِلَی رَبِّکِ رَاضِیَةً مَرْضِیَّةً * فَادْخُلِی فِی عِبَادِی * وَادْخُلِی جَنَّتِی *ارتحال جانگداز استوانه ی استوار انقلاب ، یارپایدار حضرت امام خمینی (ره) و یاور ماندگار مقام معظم رهبری ، «حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره)» ، به مانند دیگر اتفاقات تلخ تاریخ، ناگوار بوده و به آسانی قابل جبران نیست.

پیام تسلیت اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانیهمچنین اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام تسلیت اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به شرح ذیل می‌باشد:با تاثر و تالم درگذشت یار دیرین امام راحل و همسنگر همگام رهبر معظّم انقلاب اسلامی آیت الله حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی را تسلیت می‌گوییم.

۶۰ سال مبارزه خستگی ناپذیر در مسیر سرنگونی رژیم منحوس پهلوی و نیز پیروزی، استقرار و استحکام پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامیجای تکریم و سپاس دارد.

شخصیت بزرگی که با وجود آن همه دسیسه‌ها و توطئه‌ها برای اختلاف‌اندازی، از پیوند همراهی بسته شده در بین‌الحرمین با رفیق و رهبر وامامش دست برنداشت و آن علاقه و محبت تا پایان عمر با او بود.

نسل چهارم انقلاب خود را قدردان چنین انسان‌های پرتلاش و مبارزان جان برکف در این راه پرخطر و پرافتخار می‌داند.

بار دیگر این ضایعه بزرگ را به محضر رهبر عالیقدر انقلاب و مردم شریف ایران اسلامی تسلیت گفته و رحمت و مغفرت واسعه الهی را برای آن مرحوم از درگاه خداوند رحمان مسئلت دارد.

پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیانهمچنین ۸۱ بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان به همین مناسبت پیام تسلیتی صادر کرد.

در این پیام آمده است:با نهایت تأسف و تأثر خبر ارتحال یار دیرین امام و رهبری، جامعه بزرگ ایران اسلامی را متألم و اندوهگین کرد.

این ضایعه را به محضر مقام معظم رهبری و مردم مسلمان و شهیدپرور و انقلابی ایران اسلامی و خانواده این مرحوم تسلیت عرض می کنیم.

همچنین از درگاه باری‌تعالی برای این یار دیرین امام و رهبری طلب آمرزش و غفران الهی را مسئلت داریم.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2