لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیام تسلیت وزیر آموزش‌وپرورش به مناسبت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
وزیر آموزش و پرورش به مناسبت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیامی صادر کرد.
سه شنبه, 21 دی 1395

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وزیر آموزش و پرورش به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیامی صادر کرد.

در پیام فخرالدین دانش آشتیانی آمده است:بسم الله الرحمن الرحیمیَا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ * ارْجِعِی إِلَى رَبِّکِ رَاضِیَةً مَرْضِیَّةً * فَادْخُلِی فِی عِبَادِی * وَادْخُلِی جَنَّتِی *ارتحال جانگداز استوانه استوار انقلاب، یارپایدار حضرت امام خمینی (ره) و یاور ماندگار مقام معظم رهبری،حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) ، به مانند دیگر اتفاقات تلخ تاریخ ناگوار بوده و به آسانی قابل جبران نیست.

تلخی این خبر را اتکال به الطاف الهی و شکوه سالها مجاهدت ایشان در مبارزه با طاغوت و مساعدتشان در شکل‌گیری و وقوع انقلاب شکوهمند اسلامی و همراهی همه جانبه ایشان در تثبیت و توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می تواند تحمل‌پذیر کند.

به یقین ملت غیور، انقلابی و قدرشناس ایران اسلامی به نیکی آن نیک مرد را می‌شناسند و چندان در فراز و فرود دوران پیش از انقلاب و روزهای پر فروغ پس از انقلاب از مساعی آسمانی آن مرد ساعی و صبور خاطره‌ها دارند که بتوانند با یاد آن اینک خاطر پریشان خود را تسلی دهند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه فرهیخته فرهنگیان کشور، غمگینانه این رحلت جانسوز را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و به ویژه بیت معظم آن فقید سعید، تسلیت و تعزیت گفته، از درگاه خداوند رحمان برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و برای خانواده معزا و عموم دوستداران و دلبستگان ایشان صبر و شکیبایی تمنا دارم.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2