لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

رأی کمیته اضطرار به تعطیلی کارخانه‌های آلاینده/ برای تعطیلی مدارس تصمیم جدید نگرفته‌اند
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش تهران گفت: طبق تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا تا روز سه‌شنبه تعطیلی کارخانه‌های آلاینده و افزایش محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد پیش‌بینی شد بر این اساس هنوز برای تعطیلی مدارس تصمیمی گرفته نشده است.
یکشنبه, 12 دی 1395

حسن محمدی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در خصوص وضعیت تعطیلی مدارس با توجه به آلودگی هوای تهران اظهار داشت: تصمیمات برای تعطیلی مدارس براساس وضعیت ظاهری هوا اخذ نمی‌شود.

وی افزود: جلسات کمیته اضطرار آلودگی هوا براساس گزارش‌ها و اخطارهای سازمان هواشناسی تشکیل می‌شود و مدیریت این جلسات با سازمان محیط زیست است.

معاون تربیت بدنی و سلامت شهر تهران گفت: براساس پیش بینی‌های سازمان هواشناسی تا روز سه‌شنبه وضعیت جوی در تهران پایدار است و افزایش آلودگی را خواهیم داشت البته این سازمان شب گذشته اعلام کرد، احتمال ایجاد ناپایداری در وضعیت هوا وجود دارد و ممکن است این تغییرات جوی وضعیت را بهبود بخشد.

محمدی ادامه داد: تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا این بود که تا روز سه‌شنبه کارخانه‌های آلاینده، معادن شن و ماسه تعطیل شوند و افزایش محدوده طرح ترافیک و طرح زوج و فرد را داشته باشیم، براین اساس تصمیمی برای تعطیلی مدارس تا روز سه‌شنبه گرفته نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است با توجه به آلودگی هوا برای فردا مدارس تعطیل اعلام شوند، گفت: تا به این لحظه تصمیمی برای برگزاری جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا گرفته نشده است.

انتهای پیام/*.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2