لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با احدی در شفاف‌سازی تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان تعارف نداریم
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
وزیر آموزش‌وپرورش گفت: وقت زیادی برای روشن شدن موضوع تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان گذاشته‌ام، قوه قضائیه نیز پیگیر موضوع است تا انشاالله بتوانیم اعتبارات را به صندوق بازگردانیم.
یکشنبه, 05 دی 1395

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فخرالدین دانش آشتیانی در سلسله نشست‌های قطبی با مدیران کل آموزش‌و پرورش استان‌های سراسر کشور با اشاره به صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: در مدیریت این صندوق باید از افراد اقتصاددان و کسانی که بنگاه داری اقتصادی کرده‌اند، استفاده کرد.

وی از ارتباط وسیع‌تر صندوق ذخیره فرهنگیان  با بدنه آموزش‌و پرورش به عنوان یکی از برنامه‌های این صندوق در آینده یاد کرد و با ابراز امیدواری از اطلاع‌رسانی شفاف درباره روند عملکرد  صندوق خاطرنشان کرد: از ظرفیت‌های آموزش‌و پرورش می‌توان در بخش مسائل رفاهی معلمان بهره جست.

وزیر آموزش‌و پرورش به بحث کوچک‌سازی و چابک سازی آموزش‌و پرورش و کاهش لایه‌های موجود در آن اشاره و اظهار کرد‌: با مطالعات تطبیقی باید به سمت بهره‌گیری از ظرفیت‌های برون سازمانی مانند شهرداری‌ها در موضوع پشتیبانی از مدارس، فضاها، استانداردسازی، مبحث کاربری و برنامه‌ریزی شهری که در همه جای دنیا روال است، حرکت کرد.

وی شفاف‌سازی و جارزدن و هیاهو را دو امر متفاوت خواند و یادآور شد: جار زدن موجب آسیب‌های جدی بر جامعه فرهنگیان کشور می‌شود.

آشتیانی تصریح  کرد: اینجانب وقت زیادی برای روشن شدن موضوع تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان گذاشته‌ام، قوه قضائیه نیز پیگیر موضوع است تا انشاالله بتوانیم اعتبارات را به صندوق بازگردانیم.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2