لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

طرح «لشگر فرشتگان» الگوی تعالی دختران جامعه اسلامی است
منبع خبر:خبرگزاری مهر
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی گفت: طرح لشگر فرشتگان بر مبنای الگوی تعالی دختران استوار است.
یکشنبه, 05 دی 1395

به گزارش خبرنگار مهر، حامد علامتی در اختتامیه دوره سرگذشت پژوهی و یادواره شهدای زنان مجاهد با عنوان لشگر فرشتگان که در دبیرستان دخترانه شاهد شهدای هفتم تیر در حال برگزاری است، اظهارداشت: لشگر فرشتگان و قصه پررمز و راز بانوان شهید، مجاهد و انقلابی، مدرسه و دانشگاه، جلوه گاه آموزش و تربیت بر مبنای الگوی تعالی دختران جامعه اسلامی است.

وی افزود: لشگر فرشتگان فقط از خاطران گذشته حرف نمی زند بلکه جنس حرفهایش از امروز و فردا است.

چرا که شهادت و شهادتخواهی کهنه شدنی نیست.

دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی با بیان اینکه طرح فرشتگان محوری و مبنایی است، گفت: بر این مبنا طرح فرشتگان به قصد تفحص سیره و زندگی دختران و بانوان شهید سامان یافته است.

علامتی ادامه داد: لشگر فرشتگان نمادی از جبهه حق علیه باطل است که تبار آن به تاریخ درخشان توحیدیان از اول تاکنون می رسد و این طرح بستر تجلی تربیت حماسی و حکایت آرمان خواهی دختران و زنان شهید و شهیدپرور است.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی تصریح کرد: امروز دخترانی که در قالب جنبش فاطمی و طرح لشگر فرشتگان می خواهند راه مبارزه طلبی و جهادی را دنبال کنند، بر مبنای نقشه راه ترسیم شده برای جنبش دانش آموزی اراده کرده اند که جریان ساز باشند.

در دوران اقتدار نظام مقدس اسلامی با توجه به شرایط خاص اجتماعی-فرهنگی که با آن مواجه هستیم و نبرد تمام عیاری که در عرصه جهاد اکبر و کبیر ادامه دارد، باید به میدان بیایند و با بهره گیری هوشمندانه از سیره شهدا به مبارزه با سبک زندگی غربی و ترویج الگوی زندگی اسلامی و انقلابی بپردازند و از تنهایی و اقلیت نهراسند.

وی تاکید کرد: افسران جنگ نرم به خصوص در میان دختران جوان ممکن است زیر فشار بمباران روانی دشمن اعتماد به نفس خود را از دست بدهند.

تیر زهرآگین شبهات ممکن است چنان در قلبشان بنشیند که همراهی با جمع و اکثریت به ظاهر قالب را بپذیرند.

علامتی افزود: اعضای جنبش فاطمی همانند بانوان اسوه و الگوی تاریخ آمادگی دارند به تنهایی در برابر این فضای به ظاهر قالب قد علم کنند و حجاب خود را به رخ بکشند، از حق دفاع کنند و حقیقت را به هر قیمتی پاسداری نمایند.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2